Впіймано ужгородця із синтетичним наркотиком

синтетичний наркотик вилучено фото

Поліція вилучила від ужгородця синтетичний наркотик.

Наркотичну речовину, схожу на метадон, вилучено ужгородськими поліцейськими від 35-річного мешканця обласного центру. Засіб скеровано на експертизу. За вказаним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження

Вчора, 26 грудня, о 19:27, на лінію «102» надійшло повідомлення від працівника кримінальної поліції Ужгородського відділу, що на вул. Заньковецькій, неподалік відділення пошти, у чоловіка виявлено заборонену речовину, ймовірно,наркотичну. Посилку поштовим переказом отримав 35-річний раніше судимий ужгородець.

При огляді картонної коробки правоохоронці виявили поліетиленовий пакунок з вмістом наркотичної речовини, схожої на метадон.

Поліцейські встановили, що замовлення ужгородець зробив через месенджер- канал. Наразі правоохоронці з‘ясовують відправника товару та мету замовлення речовини.

Вміст посилки вилучено та направлено на експертизу.

За фактом незаконного зберігання наркотиків відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 309 (Незаконне придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, особою яка раніше вчинила аналогічний злочин) Кримінального кодексу України.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

У принца Гаррі та Джастіна Трюдо помітили шеврони Закарпатської бригади (ФОТО)
На в'їздах до міст посилили перевірки — водіїв попереджають про "особливий режим"
Завтра попрощаються із військовим Олександром Шугаром
Повернення виплат на дітей-ВПО Закарпаття: що відомо про виплати по 3 000 грн у лютому
Мінімальна пенсія Закарпаття: що змінилось у лютому 2026 року
В Ужгороді відроджують виробництво ялівцевої ковбаси
У четвер, 5 лютого, в Ужгороді попрощаються із захисником Олексієм Бриньком
Закарпаттяобленерго попереджає: власники сонячних панелей ризикують перебоями, якщо не повідомлять
Снігова небезпека на Закарпатті: рятувальники попереджають туристів про лавини
Стартував чемпіонат Закарпаття з волейболу серед жінок
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
Вітрова енергетика Закарпаття стає ключем до стабільного енергопостачання регіону
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *