Банка з імовірно наркотичними речовинами та балончик з фарбою — хлопців з таким «інвентарем» цієї ночі виявили ужгородські патрульні.
Близько першої години ночі екіпаж патрульних помітив двох осіб на вулиці Митрака, які побачивши поліцейських, почали помітно нервувати та підозріло поводитись.
Інспектори вирішили провести поверхневу перевірку даних осіб, у ході якої виявили скляну банку з імовірно наркотичною речовиною рослинного походження, а також балончик з аерозольною фарбою.
Окрім того, дані особи підпадають під орієнтування як ті, що здійснюють торгівлю наркотичних речовин в одному з месенджерів. У підсумку, на місце події викликано слідчих, які з’ясовуватимуть обставини справи.
Інша інформація по місту Ужгород:
У кожного рекрута своя мотивація (ВІДЕО)
30 учасників змагалися на шаховому турнірі в Ужгороді
Моя мотивація – допомагати там, де потрібно
Тимчасове ускладнення проїзду на перехресті вулиць Куцина та Гуци
Як проходить навчання у добровольців за проєктом «Контракт 18-24» (ВІДЕО)
В Ужгороді обмежать рух авто
У Новому районі в Ужгороді збудують ветеранський хаб та стадіон
Троє молодих ужгородців отримали премію від мера (ФОТО)
На Закарпатті викрито інспектора прикордонної служби, який за гроші сприяв незаконному виїзду військ...
Мати лікувала 3-місячну дитину медом із «зеленкою», маля у важкому стані
Тимчасове ускладнення проїзду на перехресті вулиць Шахтарів та Параджанова
Закарпаття збільшило розмір допомоги звільненим з полону