ВК «Ужгород» серед п’яти найкращих в Україні

водне поло Україна перемога фото

Команда ВК «Ужгород» посіла 5-те місце у фіналі Чемпіонату України-2019 з водного поло серед юнаків 2005 р.н. і молодше.

Ігри фінального туру проходили з 6 по 10 листопада у місті Дніпро, на базі басейну ДС ДНУ ім. О.Гончара. Між собою змагалися команди Харкова, Львова, Дніпра та Ужгорода.

“Цього року наша команда замкнула п’ятірку кращих клубів України, повторивши результат молодших колег (2007-08 р.н.), – коментує гру Володимир Гавриленко, головний тренер ВК “Ужгород”. – У фінальних іграх трошки не вистачило зібраності, досвіду, зрештою спортивної удачі. У трьох програних іграх поспіль наша команда вигравала, але втрачала перемогу на останніх хвилинах, а деколи і секундах гри. Що ж, в спорті так буває, ми щиро вітаємо команди призерів із заслуженим успіхом і продовжуємо працювати!»

Команда дякує батькам, тренерам та усім, хто підтримував протягом цього непростого сезону, і готова до нових перемог! А звання Чемпіонів України цього разу здобула команда ДЮСШ №3-УФК Львів.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Закарпаття осяяло небесне тіло: свідки спостерігали падіння метеорита
На Закарпатті стався зхід трьох вагонів пасажирського поїзда №39/40 сполученням Запоріжжя – Солотвин...
Запуск євроколії Чоп-Ужгород відкриває нові горизонти для українських залізничних перевезень
Закарпатські команди отримали суперників у 1/32 фіналу Кубка України
Ти – воїн, і твоя сила потрібна там, де триває боротьба (ВІДЕО)
Закарпатські рятувальники врятували двох туристів, що заблукали в горах
Закарпатський трикутник безпеки: влада, бізнес та рятувальники об’єднали зусилля
Шість років у полоні: боєць 128-ї бригади повернувся додому
Десять мільйонів гривень за свободу: син закарпатського депутата на волі
Тридцятирічний киянин опинився за ґратами за підозрою у крадіжці понад 33 тисяч доларів на Закарпатт...
Закарпатська шашкістка Катерина Мойсей виборола бронзу на Чемпіонаті Європи
Громада Ужгорода втратила майже 70 мільйонів гривень через схему продажу землі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *