В Ужгороді за ремонт даху початкової школи №1 заплатять понад 3,5 млн грн

ремонт даху Ужгородської початкової школи 1 фото

За ремонт даху Ужгородської початкової школи №1, що на вулиці Високій, 4а, заплатять понад 3,5 млн грн. Згідно з документацією, це має бути капітальний ремонт даху та реставрація. Роботи мають бути завершені до 31 серпня 2026 року. Ремонт проводитиме компанія депутата з Іршави.

За даними, опублікованими у системі Prozorro, договір про капітальний ремонт даху початкової школи укладений 26 травня між Департаментом міської інфраструктури Ужгородської міськради (керівник – Даніелла Геворкян) та компанією «СПМК-23» (директор – Олександр Дешко). Вартість робіт – 3,5 млн грн.
Як зазначається у договорі, у 2025 році підряднику (ТОВ «СПМК-23») планують заплатити за ремонт 2,9 млн грн, у 2026-му – 668,5 тис. грн. Початок ремонту – у червні цього року, закінчення – у серпні наступного року.

За інформацією аналітичної системи YouControl, компанія ТОВ «СПМК-23» зареєстрована в Іршаві у 2004 році. Належить депутату Іршавської міської ради від партії «Рідне Закарпаття» Олександру Дешку. У 2025 році компанія депутата отримала державних закупівель на 31,5 млн грн. Серед цьогорічних замовників роботі – Закарпаттяобленерего та Ужгородська міська рада (заміна вікон, реконструкція адмінбудівель, ремонт даху та ін.) У 2024 році сума держзакупівель ТОВ «СПМК-23» склала понад 86,5 млн грн, у 2023-му – 71,6 млн грн.

*фото – з мережі

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Закарпатська поліція запобігла трагедії у школі, затримавши 15-річного учня, який планував напад з х...
Закарпаття посилює боротьбу з туберкульозом та ВІЛ: успіхи та плани
Закарпаття готується до прийому іноземних делегацій: можливі тимчасові обмеження трафіку
ІІІ Всеукраїнський форум міської мобільності в Ужгороді: підсумки другого дня
Закарпаття втратило визначного громадського діяча та історика: помер Володимир Піпаш
Закарпатські інтернет-агітатори потрапили під удар СБУ: загрожує до 8 років в'язниці
Закарпатські ветерани опановують бойові мистецтва, долаючи наслідки війни (ФОТО)
Ужгородська кластерна лікарня готова до зими: енергонезалежність забезпечена
Президент відзначив високою державною нагородою видатного ужгородського лікаря
Закарпатця спіймали на контрабанді харчових добавок на півмільйона гривень
Завтра масштабні ремонтні роботи на водогоні
Київська трагедія: брати-закарпатці під слідством за жорстоке вбивство
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *