В Ужгороді винесли вирок групі військових за хуліганство та позбавлення волі людей

В Ужгороді винесли вирок групі військових за хуліганство фото

За розбірки з буцімто працівниками кол-центру військовослужбовцям призначили по 2 роки умовного терміну

Інцидент стався в центрі Ужгорода 23 серпня

Ужгородський міськрайонний суд визнав винними військових з Києва та Каховки Єгора Н., Андрія С., Дмитра Ш., Артема П. та Андрія Т. у хуліганстві та незаконному позбавленні волі людей. За розбірки з буцімто працівниками кол-центру військовослужбовцям призначили по 2 роки умовного терміну.

Йдеться про події, які сталися в центрі Ужгорода 23 серпня. Група військових зі зброєю та балаклавах напали на працівників офісного приміщення, звинувачуючи їх у роботі підпільного кол-центру.

Як вказано у вироку суду, винесеного 18 жовтня, обвинувачені приїхали відпочивати на Закарпаття і в одному з Telegram-каналів дізналися про роботу кол-центру, з якого «виводилися гроші в інші країни». Приїхавши на Opel Vivaro до офісного приміщення на вулиці Швабській в Ужгороді, військові зайшли до кафе «Рання Пташка» і стали погрожувати присутнім, які на їх думку були працівниками кол-центру.

Після цього обвинувачені затягнули до автомобіля одного з відвідувачів закладу і почали вибивати зізнання, звинувачуючи його у причетності до незаконного функціонування кол-центру. Через деякий час вони позбавили волі дівчину, від якої з погрозами вимагали повідомити дані організатора центру.

Під час судового засідання військові Єгор Н., Андрій С., Дмитро Ш., Артем П. та Андрій Т. визнали свою вину. Суд також врахував, що вони є учасниками бойових дій, членами громадських організацій та мають позитивну характеристику.

Дослідивши всі матеріали справи, суддя Ірина Логойда визнала військовослужбовців винними у хуліганстві та незаконному позбавленні волі людей і призначила їм по 2 роки умовного терміну. Засудженим повернули зброю. На вирок можуть подати апеляцію.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Вибух у Виноградові: гранату кинули в будинок співробітника поліції
Майже удвічі важче за норму: на Закарпатті зупинили перевантажений лісовоз
Захворюваність на грип Закарпаття: понад 4400 випадків за тиждень та госпіталізації
В Ужгороді попрощаються із полеглим воїном Сергієм Жганичем
Соціальне таксі в Ужгороді та Мукачеві. Як це працює
В Ужгородській міськраді відбулася зустріч із представниками Японії
Закарпатським водіям нагадують про зупинку перед залізничним переїздом
В Ужгороді патрульні оштрафували пʼяного водія KIA
На Закарпатті лабораторно підтвердили рідкісний випадок зараження людини бичачим ціп’яком (ВІДЕО)
Майже 200 збитих дронів за місяць: як працює унікальна школа «128-ї Закарпатської бригади» 🛡 (ВІДЕО)
76 внутрішньо переміщених осіб отримають житлові ваучери
У Берегові затримали продавця зброї, яку він таємно зберігав біля автовокзалу
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *