В Ужгороді продовжують зникати міні-скульптури (ВІДЕО)

В Ужгороді продовжують зникати міні-скульптури фото

На початку лютого з-під 3-ї школи вкрали пам’ятник Томаша Масарика, а буквально тиждень тому – з Київської Набережної – бравого вояка Швейка.

Так Швейк виглядав до зникнення. Персонаж творів Ярослава Гашека з’явився на перилах Набережної 10 липня 2012 року. Символ українсько-чеської дружби, а також пам’ятник повоєнному періоду Ужгорода поцупили в ніч на 24 березня. Проте, такі пригоди з ним не вперше. І справді, за останні півроку це не перша скульптура, яка зникла в Ужгороді. На початку лютого з-під 3-ї школи вкрали пам’ятник Томаша Гаріга Масарика. Все, що залишилось– це взуття першого президента Чехословаччини.

Щодо версій, кому саме потрібні міні-скульптури – їх є кілька. Загалом, станом на сьогодні, з 45 міні-скульптур в місті відсутні 4. Тож варто сподіватися, що до початку цвітіння сакур всі 4 міні-скульптурки повернуться на свої місця і знову тішитимуть ужгородців, а після закінчення карантину, і гостей міста.

Інша інформація по місту Ужгород:

Закарпаття: 30 нових випадків COVID-19 за тиждень
За хабар за відстрочку від мобілізації засуджено працівницю Закарпатського ТЦК
Ужгородський "Водоканал" повідомляє про тимчасове припинення водопостачання з водозабору "Минай"
28 ОМБР ім. Лицарів зимового походу (ВІДЕО)
Увага, водії! Сьогодні на вулицях Ужгорода заплановані аварійно-відновлювальні роботи на водопровідн...
П'ятимільйонний "Van Hool" став трофеєм прикордонників на Закарпатті
Закарпаття осяяло небесне тіло: свідки спостерігали падіння метеорита
На Закарпатті стався зхід трьох вагонів пасажирського поїзда №39/40 сполученням Запоріжжя – Солотвин...
Запуск євроколії Чоп-Ужгород відкриває нові горизонти для українських залізничних перевезень
Закарпатські команди отримали суперників у 1/32 фіналу Кубка України
Ти – воїн, і твоя сила потрібна там, де триває боротьба (ВІДЕО)
Закарпатські рятувальники врятували двох туристів, що заблукали в горах
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *