В Ужгороді нетверезий водій вчинив ДТП і зник з місця події

В Ужгороді нетверезий водій вчинив ДТП фото

Вчора близько 18-ї години інспекторам надійшов виклик про ДТП зі зниклим на вулиці Легоцького, в Ужгороді.

Прибувши на місце події, поліцейські виявили свідків автопригоди. Громадяни розповіли, що водій автівки ЗАЗ зіткнувся із деревом поблизу дитячого майданчика, а тоді поїхав в інший двір. Окрім того, очевидці надали поліцейським номерний знак автомобіля.

Згодом автомобіль порушника охоронці порядку виявили неподалік місця пригоди. За кермом автівки перебував чоловік, на якого одразу вказали громадяни.

Під час спілкування патрульні помітили у керманича ознаки алкогольного сп’яніння, але від огляду чоловік відмовився.

В Ужгороді нетверезий водій вчинив ДТП і зник з місця події

На порушника охоронці порядку склали адмінматеріали за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані алкогольного сп’яніння), ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ст. 122-4 (Залишення місця ДТП) КУпАП.

Загальна сума штрафів склала 21 250 гривень.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Ремонт мосту паралізує рух на КПП "Солотвино – Сігету Мармацієй" ще на 45 днів
Закарпатські судді та поліція охорони об’єднали зусилля задля безпеки
Закарпатський богатир Михайло Гал підкорив світові та європейські помости
Закарпатський суд посилив покарання педофілу: заборона роботи з дітьми стала ключовим елементом виро...
З Ужгорода вирушив перший прямий потяг до Будапешта
Три авто зіткнулися на трасі Ужгород-Перечин
Затримано групу осіб, які збували метамфетамін (ФОТО)
Студенти УжНУ взяли участь у тренінгу з фінансової грамотності для дітей і молоді
Трагічна звістка: на війні загинув зниклий безвісти захисник із Закарпаття
24-річний чоловік вистрілив з пістолета під час сварки через парковку
Став у стрій замість батька: доброволець «Їжак» проходить амфібійну підготовку
Закарпатський ватерполіст установив унікальне досягнення
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *