В Ужгороді на забезпечення роботи медкомісій у ТЦК за три роки виділять 21 млн грн

тероборона зсу армія фото

Гроші підуть на зарплату членам медкомісії та витратні матеріали
На функціонування медичних комісій при Ужгородському районному територіальному центрі комплектування у 2027-2029 роках передбачили 21 млн грн. Рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Ужгородської міськради 14 травня.

«Метою програми є медичне забезпечення приписки до призовної дільниці, призову на строкову службу, призову військовозобов’язаних під час мобілізації, відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом та вступу до вищих військових навчальних закладів», –йдеться у документі.

Згідно з рішенням, у період 2027-2029 з міського бюджету Ужгорода щорічно виділятимуть по 7 млн грн. Гроші підуть на зарплату членам медкомісії та витратні матеріали, а обстеження одного призивника обійдеться платникам податків у 958 грн.

Нагадаємо, у 2024 році депутати Ужгородської міської ради проголосували за виділення 10 млн грн на завершення реконструкції будівлі Закарпатського ОТЦК та СП, а перед тим на ці потреби до обласного бюджету перерахували 8,5 млн грн.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

У лютому 2026 року Kyiv International Cyber Resilience Forum об'єднав майже 2000 учасників з 37 краї...
Закарпаття прощається з захисником: в Ужгороді поховають Бориса Тараненка
Ужгородські баскетболісти здобувають міжнародний змагальний досвід
За місяць 72 водії отримали штрафи за непристебнуті ремені на Закарпатті
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
У Мукачеві шахрай виманив у подружжя пенсіонерів понад 1,1 млн гривень
Тимчасове призупинення водопостачання центральної частини міста 4 березня, в зв’язку з ремонтними ро...
Шафрани Березинка: у відомому дендропарку на Мукачівщині зацвіли перші крокуси
Закарпатська обласна лікарня: американські хірурги врятували кінцівки українським бійцям
«Вільхівці» припинили співпрацю з трьома гравцями
На Закарпатті оцифрують 15 дерев’яних церков XV–XIX століть
Перші класи Ужгорода: старт прийому заяв на 2026-2027 навчальний рік
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *