В Ужгороді діятиме міська програма медичної реабілітації військових – рішення виконкому

війна інвалід медицина здоров'я фото

Програму медичної реабілітації осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях щодо забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України на 2023 – 2025 роки затвердили сьогодні, 4 січня, на першому у 2023 році засіданні виконкому Ужгородської міської ради.

Як ідеться у проєкті рішення, із початку військової агресії російської федерації багато захисників-героїв України отримують поранення різного ступеня важкості під час ведення бойових дій. Після отриманих поранень та травм військові потребують фізичної та психологічної реабілітації. Тож міська Програма спрямована на реабілітацію опорно-рухового апарату у осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях, та психологічну реабілітацію у санаторно-курортних закладах. Реабілітаційно-відновне лікування розраховане мінімум на 12 днів.

Фінансове забезпечення Програми на 3 роки – 16 млн 80 тис. грн, по 5 млн 360 тис. грн щороку. Документ ще внесуть на розгляд сесії міської ради.

Як наголосив міський голова Богдан Андріїв, якщо буде потреба – фінансування Програми збільшать.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Під час загальнонаціональної хвилини мовчання в Ужгороді зупинятиметься увесь транспорт – рішення ви...
В Ужгороді підвищили вартість проїзду у громадському транспорті до 23 грн.
Ремонтується місцева дорога в Ужгородському районі
На Закарпатті за тиждень викрили 10 організаторів схем незаконного переправлення чоловіків за кордон
Смертельна пожежа в Ужгороді: через несправну саморобну піч загинув пенсіонер
В Ужгороді стартував відкритий зимовий турнір із дзюдо Randori Winter Cup
Завершується І коло Ужгородської футзальної ліги
Під Ужгородом — додаткові засоби автофіксації порушень ПДР (ФОТО)
Сьогодні День створення легендарної 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади! (ВІДЕО)
В Ужгороді визначили стипендіатів 2026 року: кращі спортсмени міста отримуватимуть по 7 000 гривень ...
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн (ФОТО)
Баранинська громада з глибоким сумом повідомляє про непоправну втрату
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *