Ужгородські баскетболісти U-15 втретє поспіль стали чемпіонами України

втретє поспіль стали чемпіонами України фото

В Тернополі завершився Фінал шести чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження.

У фінальному матчі ужгородська ЗОДЮСШ впевнено здолала СКЦ-Плоскирів (Хмельницький) з рахунком 104:83 і втретє стала чемпіоном в цій віковій категорії.
Ужгородська команда зі старту заволоділа ініціативою, виграла першу чверть 33:14, але в другій команда Хмельницького перехопила ініціативу і скоротила своє відставання до 2 очок (40:42). Втім, за останні чотири хвилини Хмельницький набрав 3 очка, пропустив 12 і на велику перерву команди пішли при +11 для ЗОДЮСШ.

У другій половині все минуло без інтриги – ЗОДЮСШ в третій чверті утримувала перевагу більше 10 очок, у четвертій — більше 20 очок.

У переможців Станіслав Готяш набрав 33 очка, 8 підбирань, 7 передач і 5 перехоплень, у Артема Вудмаски 26 очок, 6 підбирань, 8 передач, 5 перехоплень, а Олександр Павай записав до активу 18 очок. У складі СКЦ Плоскирів дабл-дабл оформили Артем Томак (22 очка, 10 підбирань) і Андрій Яткевич (14 очок, 12 підбирань).

В матчі за третє місце одеська СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д переграла ОКДЮСШ (Чернігів) 90:55. Двозначну перевагу одеська команда оформила вже за підсумком першої чверті, але до середини третьої чверті команда Чернігова зберігала інтригу. Але в другій половині СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д виграла 43:22, завоювавши бронзові медалі.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Закарпатська поліція запобігла трагедії у школі, затримавши 15-річного учня, який планував напад з х...
Закарпаття посилює боротьбу з туберкульозом та ВІЛ: успіхи та плани
Закарпаття готується до прийому іноземних делегацій: можливі тимчасові обмеження трафіку
ІІІ Всеукраїнський форум міської мобільності в Ужгороді: підсумки другого дня
Закарпаття втратило визначного громадського діяча та історика: помер Володимир Піпаш
Закарпатські інтернет-агітатори потрапили під удар СБУ: загрожує до 8 років в'язниці
Закарпатські ветерани опановують бойові мистецтва, долаючи наслідки війни (ФОТО)
Ужгородська кластерна лікарня готова до зими: енергонезалежність забезпечена
Президент відзначив високою державною нагородою видатного ужгородського лікаря
Закарпатця спіймали на контрабанді харчових добавок на півмільйона гривень
Завтра масштабні ремонтні роботи на водогоні
Київська трагедія: брати-закарпатці під слідством за жорстоке вбивство
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *