Ужгородка Єлизавета Волох стала срібною призеркою чемпіонату України з боксу! (ФОТО)

Єлизавета Волох фото

15-річна юна спортсменка виборола «срібло» на чемпіонаті України з боксу та стала кандидаткою в майстри спорту.

Це дебют дівчини.

Єлизавета Волох – вихованка обласної ДЮСШ та спортивного клубу «Пантера» Ужгородської федерації боксу.

Роберт Юрош, тренер спортсменки, каже, що дівчина почала займатися боксом відносно нещодавно – близько року, і вже сьогодні демонструє високі результати. До боксу Єлизавета займалася гандболом.

Ужгородка Єлизавета Волох стала срібною призеркою чемпіонату України з боксу! (ФОТО)

Минулого тижня Закарпаття вперше приймало чемпіонат України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат.

Понад 270 боксерок із різних куточків країни зійшлися на ринзі в ужгородському спорткомплексі «Юність».

Загалом на чемпіонаті України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат Закарпатську область гідно представили 12 боксерок.

Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОДА:

“Закарпаття вкотре демонструє, що ми надійні партнери і готові до проведення змагань найвищого рівня. Призерок та їхніх тренерів вітаємо з перемогою!”

Всеукраїнські змагання відбулися з дотриманням карантинних обмежень!

Чемпіонат України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат пройшли за сприяння Міністерства молоді та спорту, Федерації боксу України, Закарпатської обласної федерації боксу, Ужгородської федерації боксу та за підтримки Закарпатської обласної державної адміністрації.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Полум'я на власному подвір'ї: на Ужгородщині спалювання сміття ледь не спопелило господарську будівл...
На Закарпатті за тиждень розшукали 10 водіїв, які втекли з місця ДТП
Колишнього керівника Закарпатського ТЦК Андрія Савчука повернули на посаду на 30 днів
Упродовж трьох днів - 60 пожеж в екосистемах Закарпаття
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень
Із полеглим воїном Сергієм Козаченком прощатимуться в Ужгороді
Редиска та капуста Закарпаття 2026: ціни на ринках та перевірка на нітрати
Перевірка води, повітря та дитячих лікарень: як фахівці дбають про безпеку ужгородців
ФК «Ужгород» підсилився трьома молодими футболістами (ФОТО)
Закарпатська лікарня "заробляла" на фіктивних ШВЛ: подробиці обшуків
Безкоштовна стоматологія для ветеранів в Ужгороді: куди звертатися та які послуги доступні
На війні загинув прикордонник з Ужгородщини Ростислав Ганчак
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *