Площу імені Віталія Постолакі відвідала дружина загиблого Героя України Валерія Опанасюка

До ужгородського меморіалу українським воїнам, які загинули у російсько-українській війні постійно приходять вклонитися не тільки місцеві мешканці, але й громадяни зі всіх куточків нашої держави.

Днями поклала квіти на площі імені Віталія Постолакі і Вікторія Опанасюк, дружина захисника Майдану, Героя України (нагороджений посмертно) Валерія Опанасюка. Супроводжував Вікторію Опанасюк полковник Микола Журавльов.
Продовжити читання “Площу імені Віталія Постолакі відвідала дружина загиблого Героя України Валерія Опанасюка”

 

Учні ужгородської школи готують ролик до дня народження Тараса Шевченка (ВІДЕО)

30 учнів Ужгородської школи №12 взяли участь у створенні ролику до Дня народження Тараса Шевченка.

Як розповіла керівниця 3-В класу Олена Корнутяк, займаються створенням ролику діти 3-іх класів.
Продовжити читання “Учні ужгородської школи готують ролик до дня народження Тараса Шевченка (ВІДЕО)”

 

Сьогодні гербу Закарпаття виповнилось 100 років (ФОТО)

100 років тому затвердили символіку, яку використовує Закарпаття і сьогодні.

Це: герб – із синьо-жовтими смужками і ведмедем та синьо-жовтий прапор. Їх затвердив парламент Чехословаччини 29 лютого 1920 року. Тоді територія сучасного Закарпаття входила до складу цієї країни.
Продовжити читання “Сьогодні гербу Закарпаття виповнилось 100 років (ФОТО)”

 

В Ужгороді презентували видання відомих дослідників (ВІДЕО)

«Будівничі закарпатських церков» – під такою назвою вийшла унікальна книжка Михайла Сирохмана.

Відомий дослідник уперше розповів про тих, хто будував церкви у першій половині ХХ століття у різних районах Закарпаття. Фахівці назвали книгу фотоальбомом із рідкісних та вже історичних світлин.
Продовжити читання “В Ужгороді презентували видання відомих дослідників (ВІДЕО)”

 

В місті вшанували подвиг учасників Революції Гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, закарпатці разом з усією Україною взяли участь у загальнонаціональних заходах із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В Ужгороді біля пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України, що поблизу ректорату УжНУ, голова облради Михайло Рівіс, заступники голови ОДА Ольга Травіна та Ігор Шинкарюк, міський голова обласного центру Богдан Андріїв, очільники установ і організацій, військовослужбовці, правоохоронці, представники духовенства та громадськості встановили палаючі лампадки у пам’ять про Героїв Небесної Сотні – учасників Революції Гідності, які ціною власного життя відстоювали європейський вибір України.
Продовжити читання “В місті вшанували подвиг учасників Революції Гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні”