Сьогодні в Ужгороді відновлюють лінії вуличного освітлення. 27.11.2020

ремонт освітлення Ужгород фото

Сьогодні в Ужгороді на вул. Кошицькій, у Ротарі-парку, на набережній Незалежності замінюють лампи, відновлюють лінії вуличного освітлення. Ремонтують світлофори на перехрестях вул. Митної і Собранецької, Минайської і 8-го Березня.

Працівники обслуговувальних підприємств прибирають закріплені за ними території. Вночі посипали вулиці протиожеледною сумішшю.
Ліквідовують стихійні сміттєзвалища на вул. Михайла Грушевського, Адама Міцкевича, Федора Достоєвського, 20, Юлії Жемайте, Марії Заньковецької, 89.

Триває капітальний ремонт вул. Капушанської, Тиводара Легоцького, Олександра Грибоєдова, площі Шандора Петефі, внутрішньоквартальної території на вул. Капушанській, 177. Роблять і капремонт водопроводу та каналізації житлових будинків на вул. Насипній, 10, Вільмоша Ковача, 13, капремонт м’яких покрівель житлових будинків на вул. Романа Шухевича, 10а, Степана Руданського, 5, шатрових покрівель житлових будинків на вул. Загорській, 15, Капушанській, 32, Канальній, 27, дитячого майданчика на вул. 8-го Березня, 30.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

За хабар за відстрочку від мобілізації засуджено працівницю Закарпатського ТЦК
Ужгородський "Водоканал" повідомляє про тимчасове припинення водопостачання з водозабору "Минай"
28 ОМБР ім. Лицарів зимового походу (ВІДЕО)
Увага, водії! Сьогодні на вулицях Ужгорода заплановані аварійно-відновлювальні роботи на водопровідн...
П'ятимільйонний "Van Hool" став трофеєм прикордонників на Закарпатті
Закарпаття осяяло небесне тіло: свідки спостерігали падіння метеорита
На Закарпатті стався зхід трьох вагонів пасажирського поїзда №39/40 сполученням Запоріжжя – Солотвин...
Запуск євроколії Чоп-Ужгород відкриває нові горизонти для українських залізничних перевезень
Закарпатські команди отримали суперників у 1/32 фіналу Кубка України
Ти – воїн, і твоя сила потрібна там, де триває боротьба (ВІДЕО)
Закарпатські рятувальники врятували двох туристів, що заблукали в горах
Закарпатський трикутник безпеки: влада, бізнес та рятувальники об’єднали зусилля
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *