СБУ викрила у Львові ексочільника оборонного заводу

СБУ викрила у Львові ексочільника оборонного заводу фото

СБУ викрила у Львові ексочільника оборонного заводу, який «роззброював» українську ППО напередодні вторгнення рф

Служба безпеки та БЕБ викрили на корупції колишнього керівника стратегічного підприємства оборонного-промислового комплексу на Львівщині.
Незаконна діяльність посадовця призвела до фактичного «роззброєння» декількох комплексів української ППО на суму майже 2,4 млн бюджетних грн.
Встановлено, що до початку 2022 року фігурант давав необґрунтовані вказівки підлеглим на розукомплектування комплексів ППО, які привозили на це підприємство для ремонту та модернізації. Потім він привласнював «списані» деталі, які містили значну частину дорогоцінних металів.
Ініційована Службою безпеки експертиза підтвердила факти злочинної схеми.

Таким чином, цей посадовець підривав обороноздатність України напередодні повномасштабного вторгнення рф.
Наразі фігуранту повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Зловмиснику загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.
Крім того, перевіряєтеся інформація про можливу причетність фігуранта до співпраці з російськими спецслужбами.
Заходи з викриття оборудки проводили за процесуального керівництва Львівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.
Прим.: Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Футбол після війни: в Ужгороді стартував турнір, який змінює життя ветеранів
В Ужгородському замку відкрили виставку «Великий день, Світлий день»
В Ужгороді на вулиці Карпатської України виявлено незареєстровані підключення каналізаційних стоків
Сакура Фест 2026: в Ужгороді пройде масштабний фестиваль
На Закарпатті зафіксували рідкісних птахів із Червоної книги України (ФОТО)
На Лавандовій горі біля Перечина будують парк «Шари часу» площею 31 гектар
Мав «бронь», але пішов до війська: як шкільний вчитель став десантником
Тимчасове призупинення водопостачання 26 березня в районі вулиці Карпатської України, в зв’язку з ре...
Намагався зареєструвати декілька терміналів Starlink для РФ: СБУ викрила чоловіка на Закарпатті
На Ужгородщині чоловік на власному подвірʼї знайшов міну часів Другої світової (ФОТО)
В Ужгороді відсьогодні припиняється опалювальний період
Тимчасове ускладнення проїзду на перехресті вулиць Л.Українки та Дайки
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *