СБУ та Нацполіція затримали рекетирів

СБУ та Нацполіція затримали рекетирів фото

СБУ та Нацполіція затримали рекетирів, які «вибивали» гроші з важкопораненого воїна ЗСУ та його дружини

Служба безпеки та слідчі Національної поліції нейтралізували злочинне угруповання, яке збиралося «обкласти даниною» і тримати в страху жителів Житомирщини. Серед потерпілих – важкопоранений воїн ЗСУ та його дружина.
Задокументовано, що зловмисники вимагали від цього подружжя 3 тис. доларів США у межах одного «траншу», а загалом збиралися «вибити» майже 1,5 млн грн для наповнення так званої «злодійської каси».
За матеріалами справи, фігуранти вдерлися до помешкання військового, коли дізналися, що він отримав від держави грошову компенсацію за осколкове поранення ноги під час боїв на передовій.
Використовуючи важкий стан воїна, фігуранти погрожували йому та дружині ножем, щоб змусити їх сплатити «данину».
У разі відмови рекетири обіцяли повернутися і насильно забрати всі гроші та інше приватне майно, а потерпілих вбити.
Співробітники СБУ затримали всіх трьох учасників угруповання, коли вони знову «навідалися» до оселі військового.
За даними слідства, очільником банди виявився рецидивіст, який уже тричі відбував покарання за викрадення людей, розбій та вимагання. Він залучив до злочину двох спільників, серед них – місцева жителька, причетна до сутенерства.
Під час обшуків у затриманих вилучено холодну зброю та мобільні телефони із доказами незаконних дій, а також готівку та побутову техніку, яку вони «вибивали» у потерпілих.
Наразі затриманим повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання з погрозою насильства над потерпілим, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану).
Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Житомирській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Інша інформація по місту Ужгород:

Суд зобовʼязав підприємця повернути у власність громади зупинку в Ужгороді, яку він незаконно привла...
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Поповичем
Фуру знесло з траси біля Ужгорода: Надзвичайна ситуація на кільцевій розв'язці
Фестиваль семінарійних хорів «Ad fontes» відбудеться в Ужгороді 23 листопада в катедральному соборі
У мережі поширюються численні маніпуляції щодо санкцій РНБО проти двох фігурантів розслідування НАБУ
Понад 30 вивісок та тимчасових споруд демонтують в Ужгороді. Список
Внаслідок аварії біля ТЦ «Дастор» в Ужгороді загинула 20-річна пасажирка
Вода з трьох джерел Перечинщини не відповідає нормам питної
Ужгородець викрав велосипед одного з учнів біля школи (ФОТО)
На Закарпатті зменшилась кількість державних шкіл, їх тепер 545
В Ужгороді патрульні нагадали пішоходам про важливість флікерів для безпеки на дорозі
Волейбольне кубкове протистояння: битва «Імпульсу» проти «УжНУ»
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *