Розбійний напад на охоронця в Ужгороді

напад на охоронця прокуратура звіт фото

В Ужгороді прокуратура погодила підозру двом затриманим за розбійний напад на охоронця.

За погодження процесуального прокурора Ужгородської місцевої прокуратури слідчими поліції повідомлено про підозру двом мешканцям с. Холмок, Ужгородського району у вчиненні розбійного нападу за попередньою змовою групою осіб та поєднаному з проникненням до приміщення (ч.2 ст.187 КК України).

Наразі встановлено, що підозрювані проникли до складського приміщення та напали на охоронця. У ході нападу, чоловіки привласнили мобільний телефон потерпілого та деяке телевізійне обладнання.

На відмову охоронця передати ключі від інших приміщень, вони нанесли йому один удар, ймовірно, сокирою. Наразі чоловік перебуває під наглядом медиків.

Нападники затримані у порядку ст. 208 КПК України. Прокуратура клопотатиме про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Триває подальше слідство, яке здійснюють слідчі Ужгородського РВП ГУНП в Закарпатській області. Ужгородська місцева прокуратура забезпечує процесуальний контроль за ходом слідства.

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

Інша інформація по місту Ужгород:

Закарпатська поліція запобігла трагедії у школі, затримавши 15-річного учня, який планував напад з х...
Закарпаття посилює боротьбу з туберкульозом та ВІЛ: успіхи та плани
Закарпаття готується до прийому іноземних делегацій: можливі тимчасові обмеження трафіку
ІІІ Всеукраїнський форум міської мобільності в Ужгороді: підсумки другого дня
Закарпаття втратило визначного громадського діяча та історика: помер Володимир Піпаш
Закарпатські інтернет-агітатори потрапили під удар СБУ: загрожує до 8 років в'язниці
Закарпатські ветерани опановують бойові мистецтва, долаючи наслідки війни (ФОТО)
Ужгородська кластерна лікарня готова до зими: енергонезалежність забезпечена
Президент відзначив високою державною нагородою видатного ужгородського лікаря
Закарпатця спіймали на контрабанді харчових добавок на півмільйона гривень
Завтра масштабні ремонтні роботи на водогоні
Київська трагедія: брати-закарпатці під слідством за жорстоке вбивство
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *