Повідомлення про те, що під час збирання грибів поблизу мкр. Горяни м. Ужгород загубились 2 жінки, надійшло рятувальникам вчора, 10 листопада о 18:25 годині.
За інформацією Управління ДСНС Закарпаття, станом на 06:00 годину 11 листопада закарпаток знайдено не було, пошуки тривають.
Для проведення пошуково-рятувальних робіт було залучено гірські пошуково-рятувальні відділення міста Ужгород, селі Вишка та аварійно-рятувальне відділення Аварійно-рятувального загону спецпризначення.
Інша інформація по місту Ужгород:
Тимчасове призупинення водопостачання 26 березня в районі вулиці Карпатської України, в зв’язку з ре...
Намагався зареєструвати декілька терміналів Starlink для РФ: СБУ викрила чоловіка на Закарпатті
На Ужгородщині чоловік на власному подвірʼї знайшов міну часів Другої світової (ФОТО)
В Ужгороді відсьогодні припиняється опалювальний період
Тимчасове ускладнення проїзду на перехресті вулиць Л.Українки та Дайки
Близько 700 внутрішньо переміщених осіб скористалися послугами обласної служби зайнятості з початку ...
25 вивісок та тимчасових споруд демонтують в Ужгороді
Полум'я на власному подвір'ї: на Ужгородщині спалювання сміття ледь не спопелило господарську будівл...
На Закарпатті за тиждень розшукали 10 водіїв, які втекли з місця ДТП
Колишнього керівника Закарпатського ТЦК Андрія Савчука повернули на посаду на 30 днів
Упродовж трьох днів - 60 пожеж в екосистемах Закарпаття
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень