Побиття з летальними наслідками – ужгородця засуджено до позбавлення волі на 7 років

наручники кримінал поліція фото

За публічного обвинувачення прокурора Ужгородської окружної прокуратури мешканця обласного центру засуджено до 7 років ув’язнення за заподіяння тяжкого тілесного ушкодження, що призвело до смерті потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).

Прокурором у судовому засіданні доведено, що чоловік у стані алкогольного сп’яніння наніс потерпілому удар кулаком по голові, спричинивши йому закриту травму голови. Внаслідок одержаного тяжкого тілесного ушкодження чоловік впав без свідомості, а згодом помер у автомобілі швидкої допомоги. Сутичка між чоловіками трапилася у листопаді 2019 року поблизу одного з цілодобових магазинів Ужгорода.

Обвинувачений уже судимий раніше – за шахрайство, нанесення легких та середньої тяжкості тілесних ушкоджень. Наразі вступ вироку в законну силу очікується, триває час на апеляційне оскарження. Протягом цього періоду особа перебуватиме під вартою в установі виконання покарань за рішенням суду.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Інша інформація по місту Ужгород:

Унаслідок дронової атаки росіян на Закарпаття постраждала 1 людина
Ужгородські баскетболісти боротимуться за медалі Першої ліги України
Графік богослужінь та освячення великодніх кошиків 4-5 квітня в Ужгороді
В Ужгороді відбудуться цікаві гандбольні матчі
Мукачівські самбісти вибороли «золото» та «срібло» на чемпіонаті України (ФОТО)
Спецдозволи ДПСУ Закарпаття з 1 квітня: куди заборонено в’їзд без перепустки та кого оштрафують
Майже 8 млн грн туристичного збору: Ужгород і Баранинці серед лідерів
В Ужгороді завтра попрощаються із військовим Михайлом Шипом
До уваги водіїв!
На Закарпатті судитимуть митника, який брав 5% "відкату" за ввезення елітних годинників
Відкритий Чемпіонат Ужгорода з боксу приурочили до Дня Національної гвардії України (ВІДЕО)
Три дні напруги: на Закарпатті пройдуть масштабні навчання — що відбуватиметься
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *