На Закарпатті з початку року відбулися 32 землетруси

землетрус графіки фото

Упродовж 2023 року у Закарпатській області, що належить до сейсмічно активних регіонів, сталися 32 землетруси. Про це повідомили у пресслужбі ОВА у вівторок, 10 жовтня.

Останній із повторним поштовхом через пів години зафіксували 9 жовтня о 21:23. За інформацією Карпатського відділення Інституту геофізики ім. С.І. Суботіна НАН України, магнітуда в епіцентрі – в с. Нова Келча (Словаччина) – становила 5 балів.

Землетрус відчули мешканці Закарпаття і сусідньої Львівщини. Інформації про постраждалих чи серйозні руйнування в нашій області немає.

Від 25 до 70 землетрусів щороку трапляється в області. Більшість із них має поверхневий характер, оскільки виникає на глибині від 2 до 10 км. Потужність окремих може сягати 7 балів за 12-бальною шкалою.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

На Закарпатті зафіксували летальний випадок від COVID-19
Чемпіонат Закарпаття з футболу: результати матчів 9-го туру
В Ужгороді у каналі виявили мертвих тварин, поліція проводить перевірку
Для ужгородських гандболістів невдовзі розпочнеться новий сезон
Понад 24 тис. мальків струмкової форелі випустили у річки Закарпаття
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який добу йшов із травмованою ногою (ФОТО)
Завтра в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Коваленком
На Закарпатті у вантажному потязі виявили контрабанду сигарет (ФОТО)
Закарпатська поліція запобігла трагедії у школі, затримавши 15-річного учня, який планував напад з х...
Закарпаття посилює боротьбу з туберкульозом та ВІЛ: успіхи та плани
Закарпаття готується до прийому іноземних делегацій: можливі тимчасові обмеження трафіку
ІІІ Всеукраїнський форум міської мобільності в Ужгороді: підсумки другого дня
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *