На Закарпатті судитимуть жінку за незаконний продаж підакцизних товарів

суд закон присяжні фото

Детективи Територіального управління БЕБ у Закарпатській області завершили досудове розслідування щодо реалізації контрафактних підакцизних товарів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканка Ужгорода в роздріб продавала рідини для електронних сигарет та тютюнові вироби без марок акцизного податку.

Детективи БЕБ провели обшуки за місцем реалізації товарів та припинили незаконну діяльність. Наразі справу за ч.1 ст.204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України направлено до суду.

Оперативний супровід здійснювали співробітники Управління із стратегічного захисту економіки Територіального управління БЕБ у Закарпатській області. Процесуальне керівництво – прокурори Закарпатської обласної прокуратури.

Про це повідомляє ТУ БЕБ у Закарпатській області.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

У лютому 2026 року Kyiv International Cyber Resilience Forum об'єднав майже 2000 учасників з 37 краї...
Закарпаття прощається з захисником: в Ужгороді поховають Бориса Тараненка
Ужгородські баскетболісти здобувають міжнародний змагальний досвід
За місяць 72 водії отримали штрафи за непристебнуті ремені на Закарпатті
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
У Мукачеві шахрай виманив у подружжя пенсіонерів понад 1,1 млн гривень
Тимчасове призупинення водопостачання центральної частини міста 4 березня, в зв’язку з ремонтними ро...
Шафрани Березинка: у відомому дендропарку на Мукачівщині зацвіли перші крокуси
Закарпатська обласна лікарня: американські хірурги врятували кінцівки українським бійцям
«Вільхівці» припинили співпрацю з трьома гравцями
На Закарпатті оцифрують 15 дерев’яних церков XV–XIX століть
Перші класи Ужгорода: старт прийому заяв на 2026-2027 навчальний рік
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *