На Закарпатті поліція затримала торговця зброєю (ФОТО)

На Закарпатті поліція затримала торговця зброєю фото

Співробітники Відділу поліції №1 Ужгородського районного управління поліції отримали оперативну інформацію про підготовку на території району злочину, що стосувався незаконного поводження з бойовою зброєю.

Оперативники поліції провели ряд заходів та встановили особу організатора – 33-річного вже раніше судимого ужгородця. Користуючись кримінальним минулим, зловмисник намагався налагодити в регіоні схему зі збуту нелегальної зброї.

Щоб запобігти її розповсюдженню, поліцейські провели ряд необхідних заходів та в результаті встановили точне місце та час, коли відбуватиметься збут. Підозрюваного затримали на околиці села Оріховиця в Ужгородському районі, безпосередньо в момент передачі зброї та отримання взамін від клієнта грошових коштів.

На Закарпатті поліція затримала торговця зброєю (ФОТО)

З місця події слідчі вилучили за попереднім оглядом бойовий пістолет іноземного походження з глушником та майже пів сотні набоїв до нього. Наразі оперативники встановлюють походження забороненого товару.

Зловмисника, у порядку статті 208 КПК України, помістили до ізолятора тимчасового тримання. Його дії, за процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури, слідчі кваліфікували за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тобто Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Санкція статті передбачає до семи років ув’язнення. Розслідування у справі триває.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Василь Дзеса 24 ОМБР і Ольга Складенко про рекрутинг (ВІДЕО)
Відбувся кваліфікаційний відбір до Ужгородської футзальної ліги сезону 2025/26
Закарпатське футбольне дербі завершилося внічию
На Закарпатті рятувальники двічі вирушали на пошуки заблукалих людей
Новий генконсул Чехії у Львові відвідав Ужгород: обговорили проєкти та співпрацю
«Соловей»: харків’янин із 128-ї бригади, який бореться за мирне життя в Україні (ВІДЕО)
Закарпатець Давід Горват здобув «срібло» на чемпіонаті European Boxing U15 у Чорногорії (ФОТО)
Можливе пониження тиску водопостачання в м-р “Шахта”, у зв’язку з ремонтними роботами
У Буштині згорів автомобіль Fiat: рятувальники ліквідували пожежу вночі
На Ужгородщині затримали рецидивіста, причетного до низки крадіжок на території району
Закарпатський гурт взяв участь у міжнародному фестивалі
Жителя Хуста засудили за систематичну нецензурну лайку на адресу дружини
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *