На Закарпатті аналогове телебачення назвали абревіатурою фрази про «рускій корабль» – RKIN.tv

ноутбук інтернет фото

На Закарпатті створили аналогове телебачення, назвали абревіатурою легендарної фрази про “рускій корабль”.

Про це повідомили на брифінгу в Закарпатській ОВА.

На Закарпатті створили канал аналогового телебачення на випадок, якщо в області буде збій із трансляцією і не працюватиме інтернет.

Співвласник аналогового каналу Вадим Алімов розповів, що називатиметься він абревіатурою легендарної фрази “Рускій корабль іди нах*й” – RKIN.tv.

“Аналогове ТБ працюватиме на будь-якому пристрої, канал не вимагає встановлення спеціальних додатків на гаджет та запускатиметься просто із введення в адресному рядку адреси RKIN.tv”, – сказав Алімов.

Він зазначив, що ця система розгорнута як вузол мовлення на Закарпатті, вона є незалежною від Києва – від центральних дата-центрів та ліній зв’язку.

Цей ресурс створений перш за все для місцевого населення, але працює також по всьому світу.

“На ресурсі транслюватимуть новини з єдиного марафону новин, який зараз триває на українському ТБ. Там буде перший канал – це радіо без відеоряду, воно працюватиме навіть якщо дуже поганий інтернет. Другий канал – з картинкою, але поганої якості, також на випадок поганого зв’язку. Усі решта – з нормальною якістю відео та звуку”, – пояснив розробник.

Раніше на Закарпатті відключили та заблокували російські телеканали.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Ужгородський військовий ТЦК засуджений за незаконне затримання
Ужгородський "Сокіл" підкорив словацький волейбольний Олімп
Ужгородська поліція затримала харків'янина за крадіжку телефону
Учнівська муніципальна картка ужгородця: як оформити та скористатися пільгою на проїзд
Повернутись після СЗЧ – легко, адже підрозділ обираєш сам (ВІДЕО)
Закарпатські юні боксери підкорили Чемпіонат України
Закарпаття: 30 нових випадків COVID-19 за тиждень
За хабар за відстрочку від мобілізації засуджено працівницю Закарпатського ТЦК
Ужгородський "Водоканал" повідомляє про тимчасове припинення водопостачання з водозабору "Минай"
28 ОМБР ім. Лицарів зимового походу (ВІДЕО)
Увага, водії! Сьогодні на вулицях Ужгорода заплановані аварійно-відновлювальні роботи на водопровідн...
П'ятимільйонний "Van Hool" став трофеєм прикордонників на Закарпатті
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *