На війні загинув 34-річний командир взводу Олександр Олаг із Закарпаття

командир взводу Олександр Олаг із Закарпаття фото

Про втрату у мережі повідомив брат загиблого Героя Євген Олаг.

“31.08.22 під час виконання бойового завдання на Херсонщині, загинув мій брат, старший лейтенант, командир взводу вогневої підтримки 128 ОГШБр, Олаг Олександр Васильович. Вічна пам’ять тобі і кожному, хто поліг на полі бою в боротьбі з лаптєногим “міром”. Слава ЗСУ і 128 бригаді” – написав родич полеглого воїна.

Олександр Олаг 1988 р.н. із с.Лази Тячівської ТГ поліг на полі бою за майбутнє України

Прощання із загиблими Героєм відбудеться 5 вересня о 13 год в селі Лази на площі перед адмінбудівлею старостинського округу по вул.Перемоги.

Похоронна колона з тілом Героя пройде з 12 години за маршрутом: Тячівська районна лікарня (центральний виїзд) – вул.Нересенська – до райвідділу поліції – по вул.Незалежності -військомат – кільце біля магазину «Алма» – вул. Гостомельська (Чехова).

Односельчан просять прийти із живими квітами та лампадками, щоб вшанувати пам’ять полеглого захисника.

Щирі співчуття родині та вічна пам’ять Герою!

Щиро шануємо пам’ять усіх героїв, які, ціною власного життя, відстоюють мирне життя для нашої країни!

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Чемпіонат Закарпаття з футболу: результати протистоянь 10-го туру (ФОТО)
Ремонт мосту паралізує рух на КПП "Солотвино – Сігету Мармацієй" ще на 45 днів
Закарпатські судді та поліція охорони об’єднали зусилля задля безпеки
Закарпатський богатир Михайло Гал підкорив світові та європейські помости
Закарпатський суд посилив покарання педофілу: заборона роботи з дітьми стала ключовим елементом виро...
З Ужгорода вирушив перший прямий потяг до Будапешта
Три авто зіткнулися на трасі Ужгород-Перечин
Затримано групу осіб, які збували метамфетамін (ФОТО)
Студенти УжНУ взяли участь у тренінгу з фінансової грамотності для дітей і молоді
Трагічна звістка: на війні загинув зниклий безвісти захисник із Закарпаття
24-річний чоловік вистрілив з пістолета під час сварки через парковку
Став у стрій замість батька: доброволець «Їжак» проходить амфібійну підготовку
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *