На Ужгородщині затримали групу нелегалів

На Ужгородщині затримали групу нелегалів фото

Сьогодні вночі прикордонники Чопського загону затримали поблизу села Палло Ужгородського району четверо невідомих, що намагалися дістатися сусідньої Словаччини поза пунктами пропуску

Про можливу спробу перетину кордону групою незаконних мігрантів військовослужбовців відділення «Паладь-Комарівці» проінформували колеги з оперативно-розшукового підрозділу загону. У зазначений ними район одразу вислали групу реагування та оперативних співробітників, а ділянку кордону посилили додатковими нарядами.

У ході пошукових заходів прикордонники виявили на околиці села Палло Ужгородського району чотирьох чоловіків, які рухалися в бік кордону. Усі четверо виявилися громадянами Непалу та мали при собі посвідки на тимчасове проживання в Україні. Як згодом з’ясували правоохоронці, іноземці прибули в Україну у законний спосіб начебто з метою навчання у вищих навчальних закладах Харківщини і Одещини.

Затриманих доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення обставин справи їх притягнуть до відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Подальшу долю правопорушників вирішить суд.

Пресслужба Чопського прикордонного загону

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Суд зобовʼязав підприємця повернути у власність громади зупинку в Ужгороді, яку він незаконно привла...
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Поповичем
Фуру знесло з траси біля Ужгорода: Надзвичайна ситуація на кільцевій розв'язці
Фестиваль семінарійних хорів «Ad fontes» відбудеться в Ужгороді 23 листопада в катедральному соборі
У мережі поширюються численні маніпуляції щодо санкцій РНБО проти двох фігурантів розслідування НАБУ
Понад 30 вивісок та тимчасових споруд демонтують в Ужгороді. Список
Внаслідок аварії біля ТЦ «Дастор» в Ужгороді загинула 20-річна пасажирка
Вода з трьох джерел Перечинщини не відповідає нормам питної
Ужгородець викрав велосипед одного з учнів біля школи (ФОТО)
На Закарпатті зменшилась кількість державних шкіл, їх тепер 545
В Ужгороді патрульні нагадали пішоходам про важливість флікерів для безпеки на дорозі
Волейбольне кубкове протистояння: битва «Імпульсу» проти «УжНУ»
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *