Мешканець Ужгорода отримав умовне покарання за напад на 27-річну військову

мешканець Ужгорода Євгеній Кірсанов фото

39-річний мешканець Ужгорода Євгеній Кірсанов отримав три роки умовно за напад на 27-річну військову, яка служить у теробороні. Інцидент стався у квітні 2022 року, конфлікт виник через провокативні висловлювання ужгородця про війну в Україні.

За даними слідства, чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, словесно ображав військову, погрожував їй насильством і вбивством. У суді ужгородець свою вину визнав повністю.

Як зазначається у вироку Ужгородського міськрайонного суду, 14 квітня Євгеній Кірсанов, перебуваючи на вулиці Івана Франка в Ужгороді, побачивши військову у формі, почав її ображати та погрожувати вбивством. Потерпіла є військовослужбовицею ЗСУ, діловодом групи логістики 68-ї бригади територіальної оборони.

«Будучи агресивно налаштованим до військовослужбовців, які здійснюють заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, побачивши військову, одягнену у формений одяг, почав словесно ображати її честь та гідність та маючи на меті викликати в останньої реальне побоювання за своє життя та посягаючи на її особисту безпеку, як військовослужбовця, почав словесно погрожувати вбивством, насильством», – йдеться у вироку суду.

Фігурант справи уклав з прокурором угоду про визнання винуватості, під час судового засідання Євгеній Кірсанов також зазначив, що розкаюється у вчиненому. Суддя Ужгородського міськрайонного суду Олеся Лемак визнала 39-річного ужгородця винним за ч. 1 ст. 435-1 ККУ (образа честі та гідності військовослужбовця, погрози військовим) та призначила йому п’ять років позбавлення волі з іспитовим терміном на три роки. Крім того, Євгена Кірсанова зобов’язали відшкодувати понад 5 тис. грн за проведення експертиз у справі.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

У Буштині згорів автомобіль Fiat: рятувальники ліквідували пожежу вночі
На Ужгородщині затримали рецидивіста, причетного до низки крадіжок на території району
Закарпатський гурт взяв участь у міжнародному фестивалі
Жителя Хуста засудили за систематичну нецензурну лайку на адресу дружини
Румунський виступ священника УПЦ Чиприяна Білецького: духовна дипломатія чи виклик безпеці України?
В Ужгороді триває відкритий чемпіонат міста з плавання: понад 200 учасників змагаються за першість (...
Собівартість бограча на Закарпатті за місяць зросла на 2,1%
В Ужгороді україномовну жінку принизили через відмову переходити на російську
«Золото літ»: сьогодні в Ужгороді відбудеться свято для літніх людей (ФОТО)
В Ужгороді встановлять меморіальну дошку професору Івану Небеснику
В Ужгороді збільшать кількість автобусів до міського цвинтаря на поминальні дні
ЖФК «Минай» здобув розгромну перемогу з рахунком 20:0
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *