Епідеміологічний нагляд за холерою: ситуація на Закарпатті

Епідеміологічний нагляд за холерою фото

Упродовж літа в Україні триває посилений епіднагляд за можливим поширенням холери. За даними Центру контролю та профілактики хвороб, з 31 травня по 14 серпня 2025 року патогенні холерні вібріони в пробах води на території держави не виявлені.

На Закарпатті станом на 4 вересня досліджено 219 проб прісної води та 3 проби стічної води. Усі результати виявилися негативними — циркуляції збудника холери не зафіксовано.
Фахівці наголошують, що період найбільшого ризику триває з 1 червня по 1 жовтня, тож епіднагляд залишається посиленим. Паралельно контролюється забезпеченість лабораторій усім необхідним для досліджень: поживними середовищами, діагностичними препаратами, ПЛР-наборами та витратними матеріалами.

Медики підкреслюють: ситуація в області стабільна, однак контроль не послаблюється. Головне завдання — своєчасно виявити можливу загрозу та захистити населення від поширення небезпечної інфекції.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Румунський виступ священника УПЦ Чиприяна Білецького: духовна дипломатія чи виклик безпеці України?
В Ужгороді триває відкритий чемпіонат міста з плавання: понад 200 учасників змагаються за першість (...
Собівартість бограча на Закарпатті за місяць зросла на 2,1%
В Ужгороді україномовну жінку принизили через відмову переходити на російську
«Золото літ»: сьогодні в Ужгороді відбудеться свято для літніх людей (ФОТО)
В Ужгороді встановлять меморіальну дошку професору Івану Небеснику
В Ужгороді збільшать кількість автобусів до міського цвинтаря на поминальні дні
ЖФК «Минай» здобув розгромну перемогу з рахунком 20:0
На Закарпатті викрили підпільну фабрику сигарет
Собака, над яким познущався господар на Берегівщині, одужує (ФОТО)
На Закарпатті стартувала осіння вакцинація диких тварин від сказу
Оприлюднили стан атмосферного повітря в Ужгороді
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *