Дистанційне навчання в Ужгородській класичній гімназії буде до грудня

Ужгородська класична гімназія фото

Мінімум до початку грудня класична гімназія Ужгорода буде на дистанційному навчанні. Інформацію 8 листопада підтвердив директор Сергій Роман. Каже: в закладі потрібно замінювати старі труби на теплотрасі, аби запустити опалення.

Через відсутність тепла учні гімназії другий тиждень вчаться в онлайн-режимі. До цього мали осінні канікули.

“Мене запевнили так, бо я вже навіть коли говорив із підрядниками, вони зроблять це, будуть працювати у дві зміни, — сказав Сергій Роман. — Ми розрили труби. Вони всі зіржавілі. 4 штуки по 600 метрів — вони всі вийшли з ладу за 30 років. Вони просто своє відпрацювали. З 1994-го року вони експлуатуються. Словацькі забудовники, які будували гімназію, давали на них гарантію 25 років. У нас котельня поблизу будівлі. Від котельні до будівлі гімназії йде теплотраса”.

Хто має ремонтувати тепломережу, визначили 5 листопада. Однак до 18-го це ще можна оскаржити, — каже заступник начальника управління капітального будівництва Ужгородської міськради Михайло Савко. Наразі звернень не надходило. Відновлювальні роботи в гімназії планують почати у другій половині листопада.

“Виграло товариство “Кулев-Інвест”, — пояснив він. — Це не наше, не місцеве. Це івано-франківське, але вони неодноразово вже виконували в нас в Ужгороді роботи. Найкоротший термін підписання угоди — це 18 листопада. Сьогодні ми визначили переможця, завтра, 9 листопада, він приїжджає щодо обговорення термінів виконання робіт. Очікувана вартість була 2, 4 млн, а згідно з проведеною процедурою — 2, 2 мільйона, якщо я не помиляюся. Це кошти місцевого бюджету”.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

У четвер, 5 лютого, в Ужгороді попрощаються із захисником Олексієм Бриньком
Закарпаттяобленерго попереджає: власники сонячних панелей ризикують перебоями, якщо не повідомлять
Снігова небезпека на Закарпатті: рятувальники попереджають туристів про лавини
Стартував чемпіонат Закарпаття з волейболу серед жінок
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
Вітрова енергетика Закарпаття стає ключем до стабільного енергопостачання регіону
До 9 років тюрми загрожує працівникам банку, які перевозили ухилянтів в інкасаторському авто
5 лютого Закарпаття переходить на посилений графік знеструмлень
Пільгові кредити Закарпаття: 228 родин отримали житло за програмою «Власний дім»
На Закарпатті викрили жінку, яка таємно оформила на матір близько 20 кредитів
Перевізники Закарпаття сплатять понад 50 тисяч гривень штрафу за порушення з тахографами
12 інноваційних апаратів Easy Pulse отримала Закарпатська екстрена медицина
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *