Донорам крові дозволили проїзд в міських автобусах

Донорам крові дозволили проїзд в міських автобусах фото

Розпорядженням керівника робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації №14 від 23 квітня 2020 року на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19” (із змінами від 22 квітня 2020 року № 291) в Ужгороді до 11 травня 2020 року продовжено карантинні заходи.

Разом з цим дозволено перевезення в міському транспорті осіб, які виявили бажання бути донорами крові, а також залучати до роботи окремі категорій працівників без проходження обов’язкового профілактичного огляду, термін якого припав на період карантину.

Крім того, постановою уряду затверджено Порядок проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією особи, а саме включення осіб, які перебувають на самоізоляції, у додаток Міністерства цифрової трансформації “Дія”.

Ужгородське міське управління Головного управління Держпроспоживслужби в Закарпатській області спільно із Ужгородським відділом ГУНП в Закарпатській області, управлінням муніципальної варти Ужгородської міської ради продовжують моніторингові обстеження дотримання санітарно-епідемічного законодавства продовольчими ринками, продуктовими магазинами, аптеками, АЗС та іншими закладами, яким дозволено працювати в період карантину.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

В Ужгороді відкриється виставка полотен Олени Кондратюк
В Ужгороді змагались юні легкоатлети
В Ужгороді ліквідували стихійне сміттєзвалище, виявлене екологічною інспекцією
Ужгородський суд оштрафував військового за спробу підкупу прикордонника на КПП «Чоп»
Ставай до лав легендарної 93-ї бригади Холодний Яр за контрактом «18-24»!
Суд розглядає апеляцію про насильство над неповнолітньою у Верхніх Воротах
Чемпіонат Закарпаття з футболу: чемпіон відомий, срібний та бронзовий призери ще визначаються
Закарпаття. Зафіксовано один летальний випадок і понад два десятки госпіталізованих із COVID-19
Тимчасове ускладнення проїзду на вулиці Героїв Крут (Галана)
Школярів та студентів запрошують на фестиваль кар’єри в Ужгороді
Інтенсив для цивільних! (ВІДЕО)
Юні спортсмени з Ужгорода вибороли «золото» та «бронзу» на всеукраїнському турнірі з фехтування
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *