Де завтра не буде води в Ужгороді

водоканал ремонт фото

Тимчасове призупинення водопостачання центральної частини міста 8 червня, в зв’язку з аварійними роботами

Повідомляємо, що в середу (8 червня) будуть проводитись ремонтні роботи на насосно-фільтрувальній станції №1 (НФС-І). Орієнтовний термін проведення робіт – з 9:00 по 13:00.

В зв’язку з цим, тимчасово, упродовж виконання робіт, подачу води з НФС-І буде призупинено. Через це водопостачання буде тимчасово відсутнє в районах площі Корятовича та вулиць Підградська, Волошина, Корзо, Шумна, Добрянського, Електрозаводська, Панькевича, Айвазовького, Насипна, Маресьєва, Нахімова. Тімірязева. У меншій мірі, можливе пониження тиску водопостачання в районі вулиць Мукачівської, Одеської, Руської та площі Петефі.

Подачу води буде відновлено одразу ж по виконанні робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Інша інформація по місту Ужгород:

В Ужгороді завтра попрощаються із військовим Михайлом Шипом
До уваги водіїв!
На Закарпатті судитимуть митника, який брав 5% "відкату" за ввезення елітних годинників
Відкритий Чемпіонат Ужгорода з боксу приурочили до Дня Національної гвардії України (ВІДЕО)
Три дні напруги: на Закарпатті пройдуть масштабні навчання — що відбуватиметься
В Ужгороді затримали дилера метамфетаміну
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим воїном Олександром Луцьом
В Ужгороді відкрили великодню виставку про традиції Закарпаття (ФОТО)
Футбол після війни: в Ужгороді стартував турнір, який змінює життя ветеранів
В Ужгородському замку відкрили виставку «Великий день, Світлий день»
В Ужгороді на вулиці Карпатської України виявлено незареєстровані підключення каналізаційних стоків
Сакура Фест 2026: в Ужгороді пройде масштабний фестиваль
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *