Аукціони “Земельного банку” на Закарпатті: ціна за гектар землі досягла майже 10 000 гривень

ціна за гектар землі досягла майже 10 000 гривень фото

23 жовтня відбулися п’ять торгів “Земельного банку”, де було продано земельні ділянки в Закарпатській області на загальну суму 653 900 гривень. Загальна площа земель склала 65,8 гектарів, а за лоти змагалися місцеві фермери та аграрні підприємства.

Про це повідомив міністр аграрної політики Віталій Коваль.

Ціна за гектар землі в результаті торгів сформувалася на рівні 9 937 гривень.

Найдорожчий лот
Найдорожчою стала ділянка площею 29 гектарів, вартість якої зросла у 26 разів — з 13 тисяч до 362 тисяч гривень. Таким чином, вартість одного гектара на цій ділянці склала 12 481 гривень.

Очікується, що економічний ефект від цих аукціонів складе близько 784 тисяч гривень з ПДВ. Після підписання договорів суборенди з ТОВ “Державний земельний банк” і сплати повної вартості лотів, учасники отримають право користування ділянками на 14 років.

Він додав, що 24 жовтня на “Прозорро.Продажі” будуть виставлені 4 земельні ділянки у Кіровоградській області за право оренди державних с/г на 14 років.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Ужгородський "Водоканал" повідомляє про тимчасове припинення водопостачання з водозабору "Минай"
28 ОМБР ім. Лицарів зимового походу (ВІДЕО)
Увага, водії! Сьогодні на вулицях Ужгорода заплановані аварійно-відновлювальні роботи на водопровідн...
П'ятимільйонний "Van Hool" став трофеєм прикордонників на Закарпатті
Закарпаття осяяло небесне тіло: свідки спостерігали падіння метеорита
На Закарпатті стався зхід трьох вагонів пасажирського поїзда №39/40 сполученням Запоріжжя – Солотвин...
Запуск євроколії Чоп-Ужгород відкриває нові горизонти для українських залізничних перевезень
Закарпатські команди отримали суперників у 1/32 фіналу Кубка України
Ти – воїн, і твоя сила потрібна там, де триває боротьба (ВІДЕО)
Закарпатські рятувальники врятували двох туристів, що заблукали в горах
Закарпатський трикутник безпеки: влада, бізнес та рятувальники об’єднали зусилля
Шість років у полоні: боєць 128-ї бригади повернувся додому
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *