Через ПП “Тиса” намагались незаконно перевезти малолітніх дітей

державний кордон України фото

15 жовтня в пункті пропуску «Тиса» прикордонники виявили спробу вивозу двох малолітніх дітей за підробленими документами.

Під час паспортного контролю пасажирів легковика, що прямував з України в Італію, у прикордонного наряду виникли сумніви в законності видачі наданих документів. На перевірку разом з паспортами 32-річна буковинка пред’явила заяви від батька про згоду на вивіз восьмирічної дівчинки та трирічного хлопчика за кордон, начебто видані Генеральним консульством України в Мілані.

Однак, під час поглибленої перевірки документів прикордонники встановили, що заяви містять ознаки підробки. Вони не відповідали встановленому зразку, а також містили орфографічні помилки.
За даним фактом прикордонники надіслали до Ужгородського РВ ГУНП у Закарпатській області повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Після завершення процесуальних заходів щодо неповнолітніх було винесено рішення про відмову в пропуску. Діти разом із матір’ю повернулися на територію нашої держави, повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон на своїй сторінці у фейсбук.

Інша інформація по місту Ужгород:

Ужгородські «Карпати» – бронзові призери жіночого Кубка України з гандболу
Яблуні на Закарпатті нищить агресивна епідемія
Поїзд Дніпро – Ужгород курсуватиме зі змінами маршруту через обстріли
В Ужгороді сьогодні попрощаються із полеглим воїном Максимом Раком
В Ужгороді вшанували жертв політичних репресій
Інформаційна війна проти України: як Росія використовує дезінформацію та релігію для підриву довіри
СБУ застерігає: в Україні зросла кількість афер, під час яких зловмисники ошукують громадян, видаючи...
Відбулися чвертьфінальні матчі Кубка Закарпаття з футболу 2026
На Закарпатті приріст бюджету завдяки релокованому бізнесу зріз у майже 8 разів
Проїзд по 20 гривень: в Ужгороді продовжили тимчасовий тариф на автобуси
УжНУ вперше проведе дводенні змагання з робототехніки для школярів
Посол Китаю відвідав ужгородський скансен: гостям показали колорит Закарпаття
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *