Студентку-іноземку виявили мертвою в хостелі

померла студентка швидка

Учора, 8 лютого, о 17:35 год до чергової частини Ужгородського відділу поліції надійшло повідомлення від власника хостелу, що по вул. Швабській, про те, що у кімнаті він виявив без ознак життя квартирантку.

На місці події працювала слідчо-оперативна група відділу поліції. Поліцейські встановили особу жінки. Нею виявилася іноземка 1988 року народження, студентка місцевого вузу. Зі слів її знайомих, жінка два дні не виходила на зв‘язок.

При огляді трупа слідів насильницької смерті не виявлено. Тіло жінки направлено в морг для встановлення причин смерті.

Поліція з’ясовує обставини події. Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України з приміткою – «природня смерть», інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Інша інформація по місту Ужгород:

Вибух у Виноградові: гранату кинули в будинок співробітника поліції
Майже удвічі важче за норму: на Закарпатті зупинили перевантажений лісовоз
Захворюваність на грип Закарпаття: понад 4400 випадків за тиждень та госпіталізації
В Ужгороді попрощаються із полеглим воїном Сергієм Жганичем
Соціальне таксі в Ужгороді та Мукачеві. Як це працює
В Ужгородській міськраді відбулася зустріч із представниками Японії
Закарпатським водіям нагадують про зупинку перед залізничним переїздом
В Ужгороді патрульні оштрафували пʼяного водія KIA
На Закарпатті лабораторно підтвердили рідкісний випадок зараження людини бичачим ціп’яком (ВІДЕО)
Майже 200 збитих дронів за місяць: як працює унікальна школа «128-ї Закарпатської бригади» 🛡 (ВІДЕО)
76 внутрішньо переміщених осіб отримають житлові ваучери
У Берегові затримали продавця зброї, яку він таємно зберігав біля автовокзалу
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *