В Ужгороді запровадили електронний квиток

картка ужгородця фото

Відсьогодні, 01 лютого, в автобусах комунального підприємства “Ужгородський муніципальний транспорт” запрацював Е-квиток. Цей проект реалізований у співпраці АТ КБ ПриватБанк, міжнародної платіжної системи Mastercard та Ужгородської міської ради.

Для зручності пасажирів в салонах 20-ти комфортабельних автобусів “Електрон” на поручнях біля кожної з трьох дверей закріплені надсучасні транспортні валідатори. Мешканці та гості Ужгорода вже зараз можуть сплатити за проїзд за допомогою банківських карток з функцією PayPass/ PayWave, смартфонами з GooglePay/ApplePay, а також паперовими QR квитками. Всі, хто користується мобільним додатком Приват24 можуть сканувати QR безпосередньо з екрану валідатора. При скануванні буде доступний вибір між квитком повної вартості за 7 грн. або учнівського квитка за 5 грн. Якщо маєш право на учнівський квиток не вагаючись вибирай саме його! А можеш отримати картку Юніор з крутим дизайном 😉

Маєте поки що картку з магнітною стрічкою? Тоді до вашої уваги мережа з більш ніж 1200 торгових pos-терміналів у майже всіх магазинах міста. Саме в цих терміналах достатньо швидко отримати паперовий QR квиток на одну або декілька поїздок. Достатньо натиснути “0” на терміналі і вказати необхідну кількість квитків. Отриманий термінальний паперовий QR квиток просто скануйте у валідаторі при вході в автобус.

Наразі ситуація з перевезенням пільгової категорії пасажирів (в т.ч. пенсіонерів) залишається без змін. Можливість обліку перевезень цих категорій пасажирів буде реалізована за допомогою вже наявної окремої банківської Картки УЖГОРОДЦЯ з дизайном площі Петефі після відповідного рішення Ужгородської міської ради.
Крім того ПриватБанк рекомендує завітати до одного з банківських відділень та оформити картки нового дизайну “Універсальна”, Картку для виплат, “Універсальну Gold” або Картку для виплат Gold. Усі миттєві кольорові картки безкоштовні та безконтактні.

У зв’язку з передислокацією Ужгородського головного відділення (вул. Швабська, 64) для зручності клієнтів з 01.02.2020 р. по суботах працюватиме відділення “Олександрит” (площа Петефі, 17).

Ласкаво просимо!

Інша інформація по місту Ужгород:

Росія вийшла з Конвенції проти тортур: що це означає для України та світу
Марія Королович – найтитулованіша кікбоксерка та таеквондистка Закарпаття
В Ужгороді заклади освіти, охорони здоров’я, культури та інші бюджетні установи офіційно можуть розп...
Біля Нижніх Воріт перекриють міст через ремонт, рух авто обмежать
Закарпатець підняв прапор України на найвищій горі Африки (ФОТО)
Епідеміологічний нагляд за холерою: ситуація на Закарпатті
Стан мостів в Ужгороді: одна з найпопулярніших переправ потребує ремонту (ФОТО)
До 5 років тюрми загрожує чотирьом ужгородцям за шахрайство з дронами на 1,1 млн грн (ФОТО)
Юні ужгородські баскетболісти здобули «срібло» на міжнародному турнірі в Угорщині
Закарпатський угорський інститут став університетом
«Ужгород» прийматиме «Буковину-2», а «Вільхівці» на виїзді зустрінуться із «Самбором-Нивою-2»
Поліція Ужгорода затримала раніше неодноразово судимого зловмисника
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *