У лютому 2026 року Kyiv International Cyber Resilience Forum об’єднав майже 2000 учасників з 37 країн світу

У лютому 2026 року Kyiv International Cyber Resilience Forum об'єднав майже 2000 учасників з 37 країн світу

У лютому 2026 року Kyiv International Cyber Resilience Forum об’єднав майже 2000 учасників з 37 країн світу, підтвердивши роль України як ключової міжнародної платформи з кібербезпеки та цифрової стійкості.

Форум проведений за підтримки CRDF Global присвячений протидії гібридним та кіберзагрозам, захисту критичної інфраструктури, безпечному розвитку штучного інтелекту та зміцненню державно-приватного. Родзинкою стало змагання з кіберзахисту в UnitRange, де команда агентів штучного інтелекту посіла друге місце серед 30 команд, підкресливши швидку еволюцію штучного інтелекту.
Сполучені Штати представляли генеральний директор делегації CRDF Global Майкл Дігнам, генеральний директор Анкур Рават, Томас Каллахан та Тодд Спайрс, а також Дуглас Уайт (DAI) та експерт з кіберполітики Марк Монтгомері.
Від імені Посла України в США Olga Stefanishyna виступив радник Посольства з питань кібер та цифрової політики Oleksii Hichko, взяв участь у якості спікера, поділився досвідом України у протидії сучасним кіберзагрозам та підкреслив важливість більш глибокої міжнародної співпраці.
Форум ще раз продемонстрував, що практичний досвід України у сфері кіберстійкості має глобальну актуальність, і міцне міжнародне партнерство залишається важливим для колективної цифрової безпеки.

У лютому 2026 року Kyiv International Cyber Resilience Forum об'єднав майже 2000 учасників з 37 країн світу У лютому 2026 року Kyiv International Cyber Resilience Forum об'єднав майже 2000 учасників з 37 країн світу У лютому 2026 року Kyiv International Cyber Resilience Forum об'єднав майже 2000 учасників з 37 країн світу У лютому 2026 року Kyiv International Cyber Resilience Forum об'єднав майже 2000 учасників з 37 країн світу

#CyberDiplomacy #KICRF2026 #KICRF
Ministry of Foreign Affairs of Ukraine
Служба безпеки України
U.S. Embassy Kyiv Ukraine
Рада національної безпеки і оборони України
Міністерство оборони України
Міністерство цифрової трансформації України
Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України
Cyber Unit Technologies

Інша інформація по місту Ужгород:

Закарпаття прощається з захисником: в Ужгороді поховають Бориса Тараненка
Ужгородські баскетболісти здобувають міжнародний змагальний досвід
За місяць 72 водії отримали штрафи за непристебнуті ремені на Закарпатті
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
У Мукачеві шахрай виманив у подружжя пенсіонерів понад 1,1 млн гривень
Тимчасове призупинення водопостачання центральної частини міста 4 березня, в зв’язку з ремонтними ро...
Шафрани Березинка: у відомому дендропарку на Мукачівщині зацвіли перші крокуси
Закарпатська обласна лікарня: американські хірурги врятували кінцівки українським бійцям
«Вільхівці» припинили співпрацю з трьома гравцями
На Закарпатті оцифрують 15 дерев’яних церков XV–XIX століть
Перші класи Ужгорода: старт прийому заяв на 2026-2027 навчальний рік
Завтра, 3 березня, в Ужгороді попрощаються із захисником Микитою Шельдяєвим
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *