«Не пропонуйте — ми не беремо»: стартувала антикорупційна кампанія на Закарпатській митниці

стартувала антикорупційна кампанія на Закарпатській митниці фото

На Закарпатті стартувала інформаційна кампанія «Не пропонуйте — ми не беремо», спрямована на протидію корупції у сфері митних відносин.

Мета ініціативи — нагадати, що відповідальність за корупційні дії несуть обидві сторони: і той, хто пропонує неправомірну вигоду, і той, хто її приймає.
На митних постах, у пунктах пропуску та адміністративних будівлях Держмитслужби розміщено інформаційні постери, які простою мовою пояснюють, що корупція має наслідки.
«Не пропонуйте — ми не беремо»: стартувала антикорупційна кампанія на Закарпатській митниці
Кожен охочий може швидко повідомити про корупцію, скориставшись QR-кодом на постерах. Через нього можна перейти на Єдиний портал повідомлень викривачів (https://whistleblowers.nazk.gov.ua/), дізнатися про правові наслідки корупційних дій і ознайомитися з антикорупційною діяльністю служби.
Більше про відповідальність за корупційні правопорушення — на офіційному сайті Держмитслужби: https://customs.gov.ua/zapobigannia-proiavam-koruptsiyi-1.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Інформаційна війна проти України: як Росія використовує дезінформацію та релігію для підриву довіри
СБУ застерігає: в Україні зросла кількість афер, під час яких зловмисники ошукують громадян, видаючи...
Відбулися чвертьфінальні матчі Кубка Закарпаття з футболу 2026
На Закарпатті приріст бюджету завдяки релокованому бізнесу зріз у майже 8 разів
Проїзд по 20 гривень: в Ужгороді продовжили тимчасовий тариф на автобуси
УжНУ вперше проведе дводенні змагання з робототехніки для школярів
Посол Китаю відвідав ужгородський скансен: гостям показали колорит Закарпаття
Чотири країни — один союз: Закарпаття готує проривну угоду з Румунією, Словаччиною та Угорщиною
Міжнародний день музеїв на Закарпатті: програма заходів та безкоштовний вхід
На Закарпатті розквітла Долина нарцисів (ФОТО)
Безкоштовний відпочинок для дітей: в Ужгороді відкриють денні табори на 600 школярів
На обʼїзній Ужгорода водійка Opel зʼїхала у кювет
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *