Дві команди юних ужгородських ватерполістів – серед учасників чемпіонату України

Дві команди юних ужгородських ватерполістів фото

27 листопада стартував ЧУ з водного поло серед юнаків 2012 р.н. До групи А, яка складається з п’яти колективів, ввійшли амбітні ВК «Ужгород» та «Динамо» (Ужгород).

Матчі стартового туру групи А відбулися 27 листопада – 1 грудня у Львові. Наші колективи провели по чотири ігри, зокрема відбулося й ужгородське дербі.

Юні «динамівці» на старті сезону продемонстрували чудові показники. Підопічні Ісрафіла Васількіна розгромили львівські ДЮСШ ім.А.Дідуха (16:4), КІВС «Леви» (13:6) та КДЮСШ ім. Ю.Кутенка (14:2). А в закарпатському дербі цей колектив переміг «Ужгород» з рахунком 17:12. Завдяки 100-відсотковому результату «Динамо» одноосібно очолило турнірну таблицю групи А.

Дві команди юних ужгородських ватерполістів – серед учасників чемпіонату України

ВК «Ужгород» похизуватися подібною статистикою не може. Окрім поразки від земляків, колектив Володимира Гавриленка поступився КІВС «Леви» (9:14) і ДЮСШ ім. А.Дідуха (6:8). Єдина перемога була здобута в протистоянні з КДЮСШ ім. Ю.Кутенка (14:12).

Турнірне розташування в нашій групі наразі таке:

1. «Динамо» (Ужгород) – 12 очок (4 ігри),

2. КІВС «Леви» (Львів) – 9 (4),

3. ДЮСШ ім.А.Дідуха (Львів) – 6 (4),

4. ВК «Ужгород» – 3 (4),

5. КДЮСШ ім. Ю.Кутенка (Львів) – 0 (4).

Олег МИКИТА

Інша інформація по місту Ужгород:

Закарпатцю дали умовний термін за статевий зв'язок з неповнолітньою
Закарпатські правоохоронці здійснили спецоперацію з викриття наркоторговця
Президентська стипендія для талановитих студенток УжНУ
250 доларів за "гарантовані" права: затримано закарпатського інструктора автошколи
Мінус 2 на горі Піп Іван
Закарпатська митниця розкрила масштабну схему зловживань гуманітарною допомогою
Ужгородка Крістіна Петрулич отримала нагороду «Герой — рятувальник року»
На Закарпатті мобілізували інваліда: родичі звинувачують ТЦК у свавіллі та вимагають розслідування (...
Поплічникам Лукашенка не сховатися: у Мережі опублікували "дошку ганьби" з іменами спільників диктат...
На Закарпатті зростає кількість усиновлень: позитивна динаміка та нові виклики
Ужгородська поліклініка для ВПО стала ареною фінансової афери: майже 235 тисяч гривень зникли з бюдж...
Закарпатський "авторитет" за ґратами керував контрабандою чоловіків через кордон
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *