Ліцеїст оголосив у ТіkTok збір на ЗСУ і тринькав гроші на свої потреби

смартфон крадіжка фото

Учень Хустського професійного ліцею витрачав на свої потреби кошти, які збирав начебто на придбання спорядження для ЗСУ.

Про це йдеться у рішенні Хустського районного суду, пишуть Версії.

Відповідно до тексту вироку, учень Хустського професійного ліцею у січні 2023 року створив у соціальній мережі TikTok обліковий запис, де розмістив відеоролик про збір коштів на підтримку Збройних Сил України. Гроші збирав на картку, призначену для отримання стипендії.

У цій справі відомо щонайменше п’ятеро потерпілих, які переказували шахраю-тіктокеру від 300 до 1005 грн.

“Під час особистих переписок з даним громадянами він запевняв їх, що вказані гроші призначені для купівлі спорядження солдатам ЗСУ. Надходження на дану банківську картку через розміщену ним рекламу були систематичними”, – йдеться у матеріалах слідства.

Оскільки шахрай раніше не був судимим та відшкодував потерпілим матеріальну шкоду, суд вирішив обійтись штрафом. Ліцеїста визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ст. 190 ч.1 КК України (шахрайство) та призначили йому штраф у розмірі 400 неоподаткованих мінімумів (6800 гривень), а також у вчиненні кримінального правопорушення за ст. 190 ч. 2 КК та призначили штраф у розмірі 500 неоподаткованих мінімумів до (8500 гривень). Оскільки суворіше покарання поглинає менш суворе, то у результаті хлопець має сплатити лише 8 500 гривень штрафу. Банківську картку, на яку він збирав гроші, та Sim-карту мобільного оператора суд постановив знищити, а мобільний телефон, який був вилучений як речовий доказ, повернути власникові.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Упродовж трьох днів - 60 пожеж в екосистемах Закарпаття
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень
Із полеглим воїном Сергієм Козаченком прощатимуться в Ужгороді
Редиска та капуста Закарпаття 2026: ціни на ринках та перевірка на нітрати
Перевірка води, повітря та дитячих лікарень: як фахівці дбають про безпеку ужгородців
ФК «Ужгород» підсилився трьома молодими футболістами (ФОТО)
Закарпатська лікарня "заробляла" на фіктивних ШВЛ: подробиці обшуків
Безкоштовна стоматологія для ветеранів в Ужгороді: куди звертатися та які послуги доступні
На війні загинув прикордонник з Ужгородщини Ростислав Ганчак
Тимчасове призупинення водопостачання м-р “Шахта” і Доманинці, у зв’язку з ремотними роботами
Понад 2,7 млрд грн ПДФО перерахували роботодавці Закарпаття
Куди поїхати на Закарпаття весною 2026: три локації без натовпів туристів
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *