В Ужгороді п’яна водійка скоїла ДТП — драгер показав понад 2 проміле

В Ужгороді п’яна водійка скоїла ДТП фото

В Ужгороді трапилася дорожньо-транспортна пригода на вулиці Гагаріна. Про це повідомили в ГУ НПУ Закарпаття.

Правоохоронці встановили, що 53-річна водійка «Audi», перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, допустила зіткнення з автомобілем «Toyota», який пригальмував поблизу місця проведення ремонтних робіт на автошляху. На щастя в аварії ніхто не постраждав, ушкоджень зазнали тільки транспортні засоби.

Під час освідчення власниці автомобіля «Audi» у неї виявили 2,22 проміле алкоголю в крові. Поліція також встановила, що жінка не дотрималася швидкісного режиму та не мала документів на керування транспортним засобом.

Працівники поліції склали на жінку два протоколи за 124, 130 статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів та Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння.

Також поліцейські винесли на 53-річну жінку постанову за ч. 1 ст. 126 КУПАП, тобто Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами.

В Ужгороді п’яна водійка скоїла ДТП — драгер показав понад 2 проміле

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Закарпатський фехтувальник здобув медаль на міжнародних змаганнях
У Мукачеві поїзд збив чоловіка, який переходив колію
Ужгородські баскетболісти 2014 року народження – у вісімці кращих команд України своєї вікової групи
Жителі Закарпаття зафіксували рідкісне північне сяйво минулої ночі
Сина депутата Закарпатської облради Горвата взяли під варту без права застави
Повітря Ужгорода стає небезпечнішим: результати моніторингу за третій тиждень 2026 року
Загинули тварини на одному з фермерських господарств
Закарпаття та Кошицький край Словаччини обговорюють спільний марафон
Ринок квартир Ужгорода показав неочікуваний розворот
«Цього не мало статися»: керівник ужгородської клініки вперше публічно прокоментував смерть 12-річно...
Ще двоє гравців покинули ФК «Ужгород»
Двох «нелегальних» перевізників виявили інспектори на Закарпатті
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *