Студенти УжНУ зможуть навчатися в університеті та працювати в Лікарні святого Мартина

Студенти УжНУ зможуть навчатися в університеті та працювати в Лікарні святого Мартина фото

Відповідний меморандум про співпрацю було підписано у п’ятницю ректором УжНУ Володимиром Смоланкою та директором Лікарні святого Мартина Євгеном Мешко.

Наразі у програмі дуальної освіти передбачено участь 20 студентів УжНУ спеціальності фізична терапія та ерготерапія, йдеться на сайті УжНУ.

«Це перший меморандум Ужгородського національного університету, за яким передбачено дуальну освіту. Ми ще пропрацюємо модель, за якою будуть навчатися студенти, я вважаю що це важливий крок, поєднання навчання та роботи по фаху, і він стане успішним прикладом для подальших подібних програм» – наголосив ректор УжНУ Володимир Смоланка.
Можливим буде також проживання студентів на базі лікарні, а в перспективі розглядають можливість розширення співпраці на лікувальну справу, медсестринство та інші медичні спеціальності.

«Наша лікарня – до Ваших послуг, база, лікарі, пацієнти, ми готові співпрацювати у багатьох напрямках, включаючи клінічну ординатуру, інтернатуру. Вважаю, що підписання цього меморандуму – це початок справді великої справи» – переконаний директор Лікарні святого Мартина Євген Мешко.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Колишнього керівника Закарпатського ТЦК Андрія Савчука повернули на посаду на 30 днів
Упродовж трьох днів - 60 пожеж в екосистемах Закарпаття
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень
Із полеглим воїном Сергієм Козаченком прощатимуться в Ужгороді
Редиска та капуста Закарпаття 2026: ціни на ринках та перевірка на нітрати
Перевірка води, повітря та дитячих лікарень: як фахівці дбають про безпеку ужгородців
ФК «Ужгород» підсилився трьома молодими футболістами (ФОТО)
Закарпатська лікарня "заробляла" на фіктивних ШВЛ: подробиці обшуків
Безкоштовна стоматологія для ветеранів в Ужгороді: куди звертатися та які послуги доступні
На війні загинув прикордонник з Ужгородщини Ростислав Ганчак
Тимчасове призупинення водопостачання м-р “Шахта” і Доманинці, у зв’язку з ремотними роботами
Понад 2,7 млрд грн ПДФО перерахували роботодавці Закарпаття
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *