Для коректного обліку спожитого газу Закарпатгаз просить передати показники

ціна на газ закарпаття фото

Закарпатцям, які використовують газ у побуті, слід з 1 по 5 серпня передати показники лічильників. Ці дані АТ “Закарпатгаз” вивантажує на цифрову інформаційну платформу, звідки їх забирають постачальники (продавці) блакитного палива.

Нарахування за спожитий газ відбувається на основі показників, які споживачі надають для обліку. У разі відсутності такої інформації закарпатці отримають квитанцію до сплати “по середньому”.

“Ми не можемо знати, скільки у тому чи іншому помешканні, як кажуть у народі, нагоріло газу. Тому споживачі самі повинні, відповідно до закону, передавати ці дані нам для обліку. Наше ж завдання — раз на місяць вивантажити цю інформацію на платформу, а раз на пів року відправити до споживача контролера, який здійснить звірку показників лічильника. Тому закарпатці самі зацікавлені передавати коректні дані, аби сплачувати відповідно до фактичних обсягів спожитого газу”, — пояснив начальник відділу комерційного балансування АТ “Закарпатгаз” Віталій Погоріляк.

У компанії наголошують, що, незважаючи на зміну постачальника газу та переведення їх до ГК “Нафтогаз України” у левової частки споживачів, показники газу, як і раніше, слід передавати АТ “Закарпатгаз”. Передавати показники слід за особовим рахунком, що відображається у форматі “050ХХХХХХХ”.

Актуальними залишаються й способи передачі показників. Робити це можна дистанційно через Особистий кабінет на сайті 104.ua, Viber-бот 104.ua, Telegram-месенджер 7104, СМС-повідомлення на номер 7104, контакт-центр за номерами 0312-48-83-04 або 067-01-03-104, адресу електронної пошти contact@zk.104.ua.

Довідка:

АТ “Закарпатгаз” входить у групу компаній “Регіональна газова компанія” надає послугу з розподілу газу й надалі виконує свої обов’язки: обслуговує газові мережі, здійснює аварійно-відновлювальні роботи на мережах та об’єктах, забезпечує стабільне та безперебійне газопостачання, здійснює облік газу.

Нині підприємство обслуговує 7,5 тис км газопроводів, 277 тис побутових та 7 тис непобутових споживачів.

Пресслужба АТ «Закарпатгаз»

Інша інформація по місту Ужгород:

В Ужгороді заклади освіти, охорони здоров’я, культури та інші бюджетні установи офіційно можуть розп...
Біля Нижніх Воріт перекриють міст через ремонт, рух авто обмежать
Закарпатець підняв прапор України на найвищій горі Африки (ФОТО)
Епідеміологічний нагляд за холерою: ситуація на Закарпатті
Стан мостів в Ужгороді: одна з найпопулярніших переправ потребує ремонту (ФОТО)
До 5 років тюрми загрожує чотирьом ужгородцям за шахрайство з дронами на 1,1 млн грн (ФОТО)
Юні ужгородські баскетболісти здобули «срібло» на міжнародному турнірі в Угорщині
Закарпатський угорський інститут став університетом
«Ужгород» прийматиме «Буковину-2», а «Вільхівці» на виїзді зустрінуться із «Самбором-Нивою-2»
Поліція Ужгорода затримала раніше неодноразово судимого зловмисника
374 кг героїну: організатора міжнародного наркотрафіку засудили на Закарпатті (ФОТО)
В Ужгороді пʼяний водій врізався у авто, втік і вʼїхав у паркан (ФОТО)
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *