30 дітей бійців 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади поїхали на відпочинок до Литви

30 дітей бійців 128 окремої гірсько штурмової Закарпатської бригади поїхали на відпочинок до Литви фото

Мер Каунаського району Валеріус Макунас виконав прохання Володимира Чубірко – голови Закарпатської обласної ради, яке він озвучив під час нещодавної онлайн-зустрічі.

30 дітей бійців 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади – Закарпатський легіон з різних районів краю поїхали на 10-денний відпочинок до Литви. Поїздку допомогла організувати Закарпатська військова адміністрація, взявши на себе транспортування учнів.
На школярів чекає насичена програма: багато екскурсій, знайомство з литовською культурою, майстер-класи, нові друзі і позитивні враження.

– Насправді це чудовий подарунок не тільки школярам, а і для закарпатських бійців, бо, знаючи, що їхні діти в безпеці і гарно проводять час, вони зможуть зосередити свої зусилля на військовій справі і знищенні русні. Дякую Валеріусу, його команді із Каунаського районної муніципальної адміністрації за цей проєкт і надані вантажі гуманітарної допомоги. Дякую всьому литовському народу за чітку міжнародну позицію і дієву підтримку України, – прокоментував Володимир Чубірко після того, як автобус з учнями вирушив у дорогу.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

СБУ застерігає: в Україні зросла кількість афер, під час яких зловмисники ошукують громадян, видаючи...
Відбулися чвертьфінальні матчі Кубка Закарпаття з футболу 2026
На Закарпатті приріст бюджету завдяки релокованому бізнесу зріз у майже 8 разів
Проїзд по 20 гривень: в Ужгороді продовжили тимчасовий тариф на автобуси
УжНУ вперше проведе дводенні змагання з робототехніки для школярів
Посол Китаю відвідав ужгородський скансен: гостям показали колорит Закарпаття
Чотири країни — один союз: Закарпаття готує проривну угоду з Румунією, Словаччиною та Угорщиною
Міжнародний день музеїв на Закарпатті: програма заходів та безкоштовний вхід
На Закарпатті розквітла Долина нарцисів (ФОТО)
Безкоштовний відпочинок для дітей: в Ужгороді відкриють денні табори на 600 школярів
На обʼїзній Ужгорода водійка Opel зʼїхала у кювет
На Закарпатті розслідують загибель чоловіка від пострілу лісника
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *