На пункті пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке» два дні діятимуть певні обмеження

державний кордон України фото

Упродовж цих двох днів на митному посту «Ужгород-автомобільний» Закарпатської митниці, що на українсько-словацькому кордоні, дорожня служба проводитиме ремонтні роботи існуючих смуг для великогабаритного транспорту.

Роботи проводитимуться безпосередньо на вантажному напрямку, тому звертаємо увагу перевізників врахувати дану інформацію при перетині кордону. Оскільки через будівельні роботи, пропуск вантажівок частково буде обмежено.

Нагадаємо, що українсько-словацький кордон є одним з ключових експортних і гуманітарних коридорів регіону та країни загалом. Через нього Україна щодня отримує найнеобхідніші вантажі з усіх куточків Європи. Тому назріла необхідність розширити смугу для збільшення пропускної спроможності вантажного терміналу.

Пресслужба Закарпатської митниці

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Намагався зареєструвати декілька терміналів Starlink для РФ: СБУ викрила чоловіка на Закарпатті
На Ужгородщині чоловік на власному подвірʼї знайшов міну часів Другої світової (ФОТО)
В Ужгороді відсьогодні припиняється опалювальний період
Тимчасове ускладнення проїзду на перехресті вулиць Л.Українки та Дайки
Близько 700 внутрішньо переміщених осіб скористалися послугами обласної служби зайнятості з початку ...
25 вивісок та тимчасових споруд демонтують в Ужгороді
Полум'я на власному подвір'ї: на Ужгородщині спалювання сміття ледь не спопелило господарську будівл...
На Закарпатті за тиждень розшукали 10 водіїв, які втекли з місця ДТП
Колишнього керівника Закарпатського ТЦК Андрія Савчука повернули на посаду на 30 днів
Упродовж трьох днів - 60 пожеж в екосистемах Закарпаття
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень
Із полеглим воїном Сергієм Козаченком прощатимуться в Ужгороді
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *