Закарпаття отримає кошти на погашення заборгованості з різниці в тарифах

Віктор Микита голова Закарпатської ОДА фото

За дорученням голови облдержадміністрації Віктора Микити заступник очільника області Петро Добромільський узяв участь у нараді щодо погашення заборгованості з різниці в тарифах, яка відбулася під керівництвом заступниці Міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської.

Понад 30 млн грн — такий розмір субвенції з державного бюджету для Закарпатської області на погашення різниці між встановленими та ринковими тарифами на комунальні послуги. Кошти розподілені за шістьма підприємствами тепло-, водопостачання та водовідведення регіону.

«Завдяки цій компенсації та підтримці Президента України Володимира Зеленського вдасться зберегти безперебійне газопостачання для підприємств, котрі забезпечують теплом населення області», — зауважив Петро Добромільський.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Вибух у Виноградові: гранату кинули в будинок співробітника поліції
Майже удвічі важче за норму: на Закарпатті зупинили перевантажений лісовоз
Захворюваність на грип Закарпаття: понад 4400 випадків за тиждень та госпіталізації
В Ужгороді попрощаються із полеглим воїном Сергієм Жганичем
Соціальне таксі в Ужгороді та Мукачеві. Як це працює
В Ужгородській міськраді відбулася зустріч із представниками Японії
Закарпатським водіям нагадують про зупинку перед залізничним переїздом
В Ужгороді патрульні оштрафували пʼяного водія KIA
На Закарпатті лабораторно підтвердили рідкісний випадок зараження людини бичачим ціп’яком (ВІДЕО)
Майже 200 збитих дронів за місяць: як працює унікальна школа «128-ї Закарпатської бригади» 🛡 (ВІДЕО)
76 внутрішньо переміщених осіб отримають житлові ваучери
У Берегові затримали продавця зброї, яку він таємно зберігав біля автовокзалу
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *