В Баранинцях учора сталася смертельна автотроща

дтп у передмісті Ужгорода фото

Про трагедію повідомив Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

8 грудня, близько 11-ої години до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду у передмісті Ужгорода.

Прибувши за викликом поліцейські встановили, що на вулиці Об’їзна в селі Баранинці відбулося зіткнення між двома автомобілями.

Попередньо встановлено, що водій «ВАЗу», не врахувавши дорожню обстановку, раптово виїхав з додаткової смуги руху на головну дорогу, де допустив зіткнення з позашляховиком «Toyota».

За кермом останньої перебував 49-річний мешканець села Ільниця Хустського району. Автомобілем «ВАЗ» керував 61-річний ужгородець, який отримав травми та помер у реанімаційному відділенні Ужгородської центральної міської клінічної лікарні. Інший водій залишився неушкодженим.

Слідчі поліції за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті, внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.

У справі призначено експертні дослідження, за результатами яких буде встановлено остаточні обставини ДТП.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

В Ужгороді затримали іноземця, який пограбував працівницю візового центру
В Ужгороді під час руху загорівся Mercedes-Benz GLS
Нафтогазовий потенціал Закарпаття: чому родовища краю залишаються «законсервованими»
В Ужгороді рецидивіста засудили до 9,5 років ув’язнення за грабіж і онлайн-шахрайство
У 2025 році на Закарпатті пройшли сертифікацію 45 учителів
Ужгородська футзальна ліга: результати ігор 6-го туру
У кожного з нас — власна історія (ВІДЕО)
На горі Піп Іван Чорногірський температура повітря -5°С
KibOrg отримали доступ до серверів «АСКОН» — розробника ПЗ для російських ракет і танків
Ужгородський замок на свята працюватиме за новими графіком
Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя маленької дівчинки
Чергові 5 мільйонів гривень на потреби військових виділили вчора під час сесії Ужгородської міської ...
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *