На Закарпатті припинили роботу ще шість підпільних ігротек

припинили роботу ще шести підпільних ігротек фото

У ході відпрацювання оперативної інформації, вчора, 20 вересня, співробітники карного розшуку поліції Закарпаття припинили роботу ще 6 незаконних ігротек.

Слідчі дії проводили в Ужгороді, Мукачеві, Хусті та селищі Тересва. В обласному центрі припинили функціонування гральних закладів на вулиці Фединця, Лінтура та на площі Кирила і Мефодія; в Мукачеві – на вулиці Ярослава Мудрого та у мікрорайоні Росвигово; в Хусті – на вулиці Львівській та у селищі Тересва – на вулиці Станційній.

Організатори замаскували нелегальні заклади під «лівими» вивісками, або ж взагалі намагалися зробити приміщення непримітним.

Загалом під час обшуків поліцейські вилучили 118 одиниць техніки.

Вказані факти кваліфікуються за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (Зайняття гральним бізнесом).

Винним загрожує відповідальність у вигляді штрафу до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а у разі повторного скоєння кримінального правопорушення штраф може сягати 50 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поліція Закарпаття звертається до громадян з проханням повідомляти на лінію «102» інформацію про відомі факти підпільного грального бізнесу. Анонімність гарантуємо.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Тимчасове призупинення водопостачання окремого району, в зв’язку з ремонтними роботами
Упродовж першого кварталу 2026 року прокурорами Закарпаття розглянуто понад 1035 звернень громадян
Ужоцький перевал засипало снігом
В Ужгороді визначають кращих виконавців на народних інструментах (ВІДЕО)
«Під цвітом сакури» – Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва стартував в Ужгороді
Відійшов у вічність Володимир Дмитрович Олексин
Сьогодні в Ужгороді прощатимуться з полеглим воїном Андрієм Терещаком
В Ужгороді мотоцикліст у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП
Митники не дозволили вивезти колекційні стародруки (ФОТО)
В Ужгороді 22 автобуси прикрасили сакурами до фестивалю (ФОТО)
Андрій Шевченко в Ужгороді: легенда футболу здійснив мрії юних вболівальників
Ужгород виділяє 2,25 млн гривень родинам загиблих захисників
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *