В селі Концово горіло пшеничне поле

пожежа пшениця поле фото

22 липня о 16:45 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на пшеничному полі, що знаходиться в с. Концово Ужгородського району.

Вогонь охопив суху траву та стерню, а потім перекинувся і на пшеницю на корені. Крім цього, полум’я почало поширюватися й на яблуневий сад, розташований біля поля.

На місце події прибуло відділення 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород. Зважаючи на масштаби пожежі й той факт, що вогонь швидко розповсюджувався в різних напрямках, бійці викликали додаткову техніку від 4-ї державної пожежно-рятувальної частини та Аварійно-рятувального загону спецпризначення. Спільними зусиллями вони о 18:15 локалізували загорання й о 18:55 – остаточно його ліквідували. Полум’я знищило стерню на площі 4,5 га та 0,05 га пшениці на корені. Разом із тим, вогнеборцям вдалося врятувати від стихії яблуневий сад і гектар пшениці.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Закарпатський богатир Михайло Гал підкорив світові та європейські помости
Закарпатський суд посилив покарання педофілу: заборона роботи з дітьми стала ключовим елементом виро...
З Ужгорода вирушив перший прямий потяг до Будапешта
Три авто зіткнулися на трасі Ужгород-Перечин
Затримано групу осіб, які збували метамфетамін (ФОТО)
Студенти УжНУ взяли участь у тренінгу з фінансової грамотності для дітей і молоді
Трагічна звістка: на війні загинув зниклий безвісти захисник із Закарпаття
24-річний чоловік вистрілив з пістолета під час сварки через парковку
Став у стрій замість батька: доброволець «Їжак» проходить амфібійну підготовку
Закарпатський ватерполіст установив унікальне досягнення
До Дня Ужгорода у Горянській ротонді проведуть Божественну літургію
Прокурори Закарпаття викрили 31 особу, підозрювану у корупційних злочинах
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *