5-х громадян, які мали при собі ймовірно наркотичні речовини, виявили патрульні поліцейські за минулий тиждень

мали при собі ймовірно наркотичні речовини фото

Впродовж минулого тижня патрульні затримали 5 громадян в Ужгороді та 1 громадянина в Мукачеві із речовинами рослинного та синтетичного походження, імовірно, наркотичними. У всіх випадках на місце події поліцейські викликали слідчих.

Окрім того, під час опрацювання одного з викликів, на прибудинковій території приватного будинку на вул. Пархоменка, в Ужгороді, охоронці порядку виявили кілька рослин, зовні схожих на марихуану, імовірно вирощених для особистого вжитку. Поліцейські одразу викликали слідчих, які з’ясують усі обставини справи.

Пам’ятайте, що за подібні дії передбачена відповідальність за ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) ККУ.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Ужгородський військовий ТЦК засуджений за незаконне затримання
Ужгородський "Сокіл" підкорив словацький волейбольний Олімп
Ужгородська поліція затримала харків'янина за крадіжку телефону
Учнівська муніципальна картка ужгородця: як оформити та скористатися пільгою на проїзд
Повернутись після СЗЧ – легко, адже підрозділ обираєш сам (ВІДЕО)
Закарпатські юні боксери підкорили Чемпіонат України
Закарпаття: 30 нових випадків COVID-19 за тиждень
За хабар за відстрочку від мобілізації засуджено працівницю Закарпатського ТЦК
Ужгородський "Водоканал" повідомляє про тимчасове припинення водопостачання з водозабору "Минай"
28 ОМБР ім. Лицарів зимового походу (ВІДЕО)
Увага, водії! Сьогодні на вулицях Ужгорода заплановані аварійно-відновлювальні роботи на водопровідн...
П'ятимільйонний "Van Hool" став трофеєм прикордонників на Закарпатті
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *