Коли вибухи стають буденністю, а ворожі погрози лунають у власному домі — приходить час діяти (ВІДЕО)

Ми не можемо чекати, поки небезпека постукає у двері. Щодня ворог намагається зламати наш дух страхом і силою, але кожен із нас здатен відповісти — стати на захист рідної землі.

Контракт 18–24 — це можливість перетворити власну рішучість у реальну силу. Кожен підписаний контракт — це крок до безпеки наших домівок і нашої Перемоги. Продовжити читання “Коли вибухи стають буденністю, а ворожі погрози лунають у власному домі — приходить час діяти (ВІДЕО)”

 

Ужгород розпочне День Незалежності спільною молитвою на світанку

24 серпня о шостій ранку площа Андрея Бачинського перед греко-католицьким собором стане епіцентром всеукраїнської та міжнародної молитви.

Вже в дванадцяте відбудеться мистецько-патріотична акція «Молитва за Україну», яка цьогоріч об’єднає ужгородців, гостей Закарпаття, а також українців з інших куточків світу та друзів з чотирьох континентів – від Америки до Австралії. Продовжити читання “Ужгород розпочне День Незалежності спільною молитвою на світанку”

 

Карпатська пригода обернулася травмою для львів’янки: рятувальники врятували туристку з Говерли

Небезпечний спуск з Говерли ледь не перетворився на трагедію для 23-річної туристки з Львова.

Під час походу маршрутом Лазещина-Говерла-Петрос дівчина отримала травму ноги.
Проте завдяки оперативним діям її супутників та професіоналізму гірських рятувальників, інцидент обійшовся без тяжких наслідків. Продовжити читання “Карпатська пригода обернулася травмою для львів’янки: рятувальники врятували туристку з Говерли”

 

Завтра, 13 серпня, в Ужгороді попрощаються із захисником Миколою Манільчуком

Чин похорону розпочнеться о 13:00 на набережній Незалежності біля памʼятника жертвам Голодомору.

Міський голова Богдан Андріїв, депутати міської ради, працівники виконавчого комітету висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким військового. Продовжити читання “Завтра, 13 серпня, в Ужгороді попрощаються із захисником Миколою Манільчуком”

 

165 учасників із 26 країн: в Ужгороді провели міжнародну конференцію RUTA 2025 (ФОТО)

З 26 по 29 червня обласний центр Закарпаття став майданчиком для проведення RUTA Annual Conference 2025 «Imagination: New Visions and Connections». Подія зібрала 165 учасників із 26 країн світу, більшість з яких уперше відвідала Україну.

Серед партнерів заходу був і Ужгородський національний університет, який надав приміщення ректорату та факультету історії й міжнародних відносин для роботи форуму, пише Медіацентр УжНУ. Продовжити читання “165 учасників із 26 країн: в Ужгороді провели міжнародну конференцію RUTA 2025 (ФОТО)”