«Ми зупинили ворожих штурмовиків із автоматів, а далі їх розібрали на друзки наші безпілотники й арта…»

У Миколи, бійця стрілецького батальйону 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, позивний Столяр. До війни він мав столярний цех у себе дома на Рівненщині й займався виготовленням, вікон, дверей, меблів і сходів. Певний час виїздив на заробітки за кордон – був у Норвегії, а в середині 90-х – в Росії.

– В Росії не сподобалося, погана країна, більше туди не їздив, – згадує Микола. – Наведу таке порівняння – в Норвегії ми почали працювати, поки дозвільні документи були в стадії оформлення. Це не дозволено, а законодавство там дуже строге, і нас на деякий час затримали до з’ясування обставин. То ми в цей період могли навіть меню собі обирати. Тобто в Норвегії під вартою набагато краще, ніж у Росії на волі, – сміється боєць. Продовжити читання “«Ми зупинили ворожих штурмовиків із автоматів, а далі їх розібрали на друзки наші безпілотники й арта…»”

 

Тимчасове призупинення водопостачання

Тимчасове призупинення водопостачання окремого району міста, в зв’язку з аварійними роботами

Повідомляємо, що при виконанні робіт з монтажу опірних ліній електромереж було пошкоджено водопровідну трубу на вулиці Підградській. В звязку з цим, тимчасово, до завершення робіт з ліквідації аварійної ситуації, призупинено подачу води на деяких вулицях центральної частини міста. Продовжити читання “Тимчасове призупинення водопостачання”

 

Катедральний Собор в Ужгороді оприлюднив графік освячення пасок

Ужгородський Хрестовоздвиженський греко-католицький Катедральний Собор оприлюднив графік проведення пасхальних богослужінь у період з 15 квітня до 22 квітня.

Освячення пасок відбуватиметься з 1:00 20 квітня і кожні півгодини до 9:30. Продовжити читання “Катедральний Собор в Ужгороді оприлюднив графік освячення пасок”

 

Платники Закарпатської області сплатили понад 3 млрд грн ЄСВ

Платники Закарпатської області упродовж першого кварталу 2024 року сплатили 3 млрд 40 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Ця сума майже на 608 млн грн більша за сплату єдиного внеску протягом 3 місяців 2024 року.

Фахівці Головного управління ДПС у Закарпатській області нагадують, що ЄСВ є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань. Продовжити читання “Платники Закарпатської області сплатили понад 3 млрд грн ЄСВ”

 

На АЗС Ужгорода рейди поліції

Інформаційна акція на АЗС Ужгорода: заборона продажу палива неповнолітнім, через спроби диверсій

Інспектори відділу зв’язків з громадськістю провели інформаційну акцію на автозаправних станціях міста Ужгород. Мета заходу – інформування працівників АЗС щодо заборони продажу паливно-мастильних матеріалів особам, які не досягли 18 років. Продовжити читання “На АЗС Ужгорода рейди поліції”