Зірковий хлопчик: “Дитина року” живе в Ужгороді (ВІДЕО)

зірковий хлопчик фото

Зірковий закарпатець Євгенко Смерековський у свої 7 років відомий як модель і не тільки в Україні. Адже три роки представляє Ужгород на різних конкурсах краси, модельних показах, глянцевих журналах тощо.

Про успіх хлопчика свідчать численні дипломи і нагороди, серед яких годинник, поїздки до Діснейленду, у табір на березі моря. Супроводжує його на заходи батько –Євген Смерековський старший, лікар-хірург, а вболіває і всіляко підтримує уся родина, бо ж поїздки та костюми нині – дороге задоволення. Але емоції та перспективи Євгенка – того варті!

Це – Євген Смерековський, 7 річний ужгородець, що презентує рідне місто і Закарпаття на різноманітних конкурсах краси, показах моди, обложках глянців та модних журналів як українських, так і міжнародних. Ось його візитівка.«Дитина року» – з таким званням зірковий закарпатець саме повернувся зі столиці разом зі своїм батьком – Євгеном Смерековським старшим, якому дісталося звання «Тато року». А це Євген Смерековський старший – батько зіркового хлопчика за сумісництвом лікар-хірург. Після дитячих вистав, Женя дома або в садочку відтворював сценічні образи акторів, залучав батька, дітей і вихователей – так помітили акторський талант у хлопчика.
А ось із цього фото із першої фотосесії три роки тому стартувала модельна кар’єра Євгенка. Спочатку фотомодель, потім зірка подіуму, а згодом і участь у різних конкурсах. Тільки з десяток за останній рік.
Годинник, поїздка в Арабські Емірати, в Париж і в Болгарію і, звісно, досвід, – такі найцінніші подарунки, крім численних дипломів, за три роки модельної кар’єри у Євгенка, проте головне емоції і захоплення справою. Під час пандемії, коли більшість заходів перейшли в онлайн формат, родині довелося перелаштуватися, освоїти навички зйомок, монтажу, постановки кадрів тощо. Євгенко молодший каже, коли виросте, буде лікарем, як тато і моделлю. А поки – навчання у 2 класі, захоплення баскетболом і, звісно, підготовка разом до наступного конкурсу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *